Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch eShop και χρήματα [ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ]


eva_tsl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα πρόσφατα ένα Nintendo switch το οποίο έχει την καλοκαιρινή προσφορά με τα 35 ευρώ στο eshop της Nintendo. Έχω λοιπόν 2 απορίες.

Ξέρει κανείς να μου πει αν υπάρχει τρόπος να βάλω επιπλέον χρήματα; γιατί ρώτησα αλλά δεν πήρα κάποια απάντηση και το site της Nintendo δεν με βοήθησε ιδιαίτερα. 

Επίσης, ξέρει κανείς να μου προτείνει κάποιο καλό παιχνίδι μέχρι αυτό το όριο των 35 ευρώ στο eshop; 

Ευχαριστώ πολύ! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, eva_tsl είπε

Αγόρασα πρόσφατα ένα Nintendo switch το οποίο έχει την καλοκαιρινή προσφορά με τα 35 ευρώ στο eshop της Nintendo. Έχω λοιπόν 2 απορίες.

Ξέρει κανείς να μου πει αν υπάρχει τρόπος να βάλω επιπλέον χρήματα; γιατί ρώτησα αλλά δεν πήρα κάποια απάντηση και το site της Nintendo δεν με βοήθησε ιδιαίτερα. 

Επίσης, ξέρει κανείς να μου προτείνει κάποιο καλό παιχνίδι μέχρι αυτό το όριο των 35 ευρώ στο eshop; 

Ευχαριστώ πολύ! 

Λογικά ναι γίνεται να προσθέσεις από 10€ και άνω και να προστεθούν στα είδη 35€ από το store του switch δεξιά τέρμα επάνω στο εικονίδιο που έχεις επιλέξει δεξιά λέει current balance από εκεί βάζεις εσύ πόσα χρήματα θέλεις.

 

Όσο για 35€ δεν ξέρω πολλά θεωρώ καλή τιμή έχει το hollow knight αν σου αρέσει αλλιώς βάλε λίγα χρήματα παραπάνω αν μπορείς και πήγαινε σε mario zelda  fire emblem πχ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...