Προς το περιεχόμενο

Αγορά καινούριου κινητού


Sacurtele

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, chios είπε

Το ρουτερ φταίει,  μια χαρά είναι  το τηλέφωνο.

Γιατι εισαι σιγουρος;Δικο σου ειναι;

Και πριν με "στολισεις" θα δεις οτι στο συγκεκριμενο νημα εχω τοποθετηθει οπως επρεπε και οχι οπως με συμφερει.

Επισης θελω να ζητησω συγνωμη απο τον νηματοθετη γιατι εχουμε ξεφυγει απο το θεμα του,αλλα δεν μπορω να διαβαζω ανακριβειες.

Το redmi note 7 σαφως και ειναι απ τα καλυτερα τηλεφωνα που μπορει να παρει κανεις σε αυτα τα λεφτα,αλλα εχει και καποια μειων που οφειλουμε να τα λεμε και οχι να τα κρυβουμε.

Εξαιρετικες φωτο δινει και το samsung A20e το οποιο ειναι στο 1,9 διαγραγμα.Ολα αυτα παντα σε σχεση με τα χρηματα που δινει ο αγορσστης.Οποτε θεωρω αυτα τα δυο συν το honor 8A που ανεφερα σε προηγουμενο post ειναι τα top σε καμερα.

Επεξ/σία από ad276
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα , ήρθε η ώρα... Είμαι ανάμεσα σε αυτό https://www.germanos.gr/product/xiaomi-redmi-note-7-dual-64gb/20382256/

Και αυτό https://www.skroutz.gr/s/18115672/Samsung-Galaxy-A40-Dual-64GB.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Ίδια λεφτά και το Xiaomi με εγγύηση από Γερμανό.

Τι λέτε να προτιμήσω?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ίδιο δίλημμα βρίσκομαι και εγώ και νομίζω πως στην τελική είναι θέμα γούστου που θα καταλήξεις. Το καθένα έχει τα συν και τα πλην του πάντως. Το RN7 έχει καλύτερες επιδόσεις και κάμερα (με gcam πάντα), το άλλο έχει καλύτερη οθόνη. Ό,τι και να διαλέξεις δε νομίζω να σε απογοητεύσει.

 

Υ.Γ. Εγώ θα πάρω το RN7 σαν ήδη κάτοχος RN4.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν είσαι πιο πολύ για οθόνη τότε πήγαινε σε Samsung, εάν σε ενδιαφέρει η απόδοση κάμερας τότε το RN7. Εάν είσαι κάπου ενδιάμεσα πάλι πιστεύω υπερέχει το redmi. Ειδικά στην τιμή που είναι σε Γερμανό σε αυτά τα λεφτά και από επίσημο αντιπρόσωπο...μονόδρομος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , τελικά πήραμε το xrn7 από το πλαίσιο στα 175 , βόλεψε γιατί είχα και ένα πιστωτικό υπόλοιπο... Ήθελα να ρωτήσω τι παίζει με το gcam , τι είναι γιατί δεν έχω καμία ιδέα και από ότι βλέπω το συστήνετε συχνά.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Sacurtele είπε

Καλησπέρα , τελικά πήραμε το xrn7 από το πλαίσιο στα 175 , βόλεψε γιατί είχα και ένα πιστωτικό υπόλοιπο... Ήθελα να ρωτήσω τι παίζει με το gcam , τι είναι γιατί δεν έχω καμία ιδέα και από ότι βλέπω το συστήνετε συχνά.

Ευχαριστώ.

Είναι η  εφαρμογή για φωτογραφίες.

Απενεργοποίησε την υπάρχων εφαρμογή που έχει το κινητό και βάλε αυτή σαν κύρια.

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/37084-GCam-για-το-RM-Note-7/

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...