Προς το περιεχόμενο

Η Huawei δεν πρόκειται να λανσάρει φέτος κάποιο κινητό με Harmony OS


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, jp77s είπε

Αστειεύομαι, δεν ειρωνεύομαι. Ήλπιζα ότι θα το καταλάβαινες. 

Αν και διαθέτω χιούμορ, δεν το πιασα.

Αναιρώ αυτά που είπα προηγουμένως, αν και γενικώς ισχύει για κάποιους αυτό που είπα (όχι για σενα στην προκειμένη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, zananiro είπε

Από τη στιγμή που παρέχει πανευρωπαϊκή εγγύηση σε όλα τα κινητά της το βρίσκω λογικη κίνηση. Δεν γίνεται ο άλλος να ξεκλειδώνει bootloader, να το μπρικάρει και μετά να πάει στο service να απαιτεί να του το φτιάξουν λόγω εγγύησης. Ξεκλειδώνεις bootloader, χάνεις εγγύηση, απλά πράγματα όπως κάνουν οι πιο πολλές εταιρίες. 

Ευτυχως η 1+ νομίζω ότι επιτρέπει ξεκλείδωμα bootloader χωρίς να χάνεις την εγγύηση. Και μιλάμε και για κορυφαίο service. Είναι και ένας λόγος που έχει φανατικους οπαδούς! ακόμα κι αν αύξησε τις τιμές της.

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, jp77s είπε

Να σου πω εναν λόγο εγώ φίλε μου. Έχω εναν γνωστο που έχει στην κατοχή του (για τα παιδιά, σύζυγο κλπ) 2 galaxy s5, 2 galaxy s6 κι ενα lg g2. Με stock rom σήμερα δεν θα πήγαιναν σφαίρα αυτές οι συσκευές. Χάρη στους ξεκλειδωτους bootloaders και το root λαμβάνουν μεχρι σημερα όλα ενημερώσεις και τρέχουν android 9 (και δουλεύουν αξιοπρεπεστατα).

Μήπως είσαι λίγο δράκος ρε φίλε? 

spacer.png

Σε πεθερικά, ξαδέρφια και θείους δεν ρουταρε?   :)

 

Επίσης κάθε επόμενη έκδοση android είναι πιο απαιτητική από την προηγούμενη. Ένα hard reset αρκεί στις παλιές συσκευές. 

 

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...