Προς το περιεχόμενο

Asus Aura sync


Donacgreece

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά, έχω μια Asjs STRIX RX 580 με Aura sync. Είναι αλλά αντικατάσταση η οποία έγινε τον Μάϊο.

Έχω το εξής πρόβλημα, δεν δουλεύει το Aura, μου βγάζει μήνυμα non Aura. Τόσο καιρό νόμιζα ότι κάτι οαιχρηκα και θα χρειαζόταν format. Όπως και έγινε πρίν λίγες μέρες. Το πρόβλημα όμως δεν διορθώθηκε. Τη δοκίμασα και σε άλλο σύστημα το ίδιο. Η κάρτα είναι καινούργια στην ουσία. Με εγγύηση 3 χρόνια. Έλα ντε που ο λόγος που έχω πάρει τη συγκεκριμένη είναι το Aura μιας και έχω επενδύσει στην εμφάνιση αρκετά χρήματα. Όποτε δε με βολεύει το κόκκινο χρώμα που έχει. Υπάρχει περίπτωση να γίνει κάποια αντικατάσταση σε εγγύηση; Η θα μου πουν ναι αλλά η κάρτα δουλεύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το aura έχει πρόβλημα,όχι η κάρτα.Χρησιμοποιείς την τελευταία έκδοση (0.0.6.3);Αν έχεις και μητρική asus,ίσως μπορεί το aura της μητρικής να δει την κάρτα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Deka013 είπε

Το aura έχει πρόβλημα,όχι η κάρτα.Χρησιμοποιείς την τελευταία έκδοση (0.0.6.3);Αν έχεις και μητρική asus,ίσως μπορεί το aura της μητρικής να δει την κάρτα σου.

Η μητρική με το δικό της Aura δε τη βλέπει. Έχω δοκιμάσει και την έκδοση που είναι μέσα στο CD και κατεβάζοντας τη τελευταία. Ακόμα και το Asus Tweek δε βλέπει τη κάρτα να έχει Aura.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...