Προς το περιεχόμενο

KFA2 GeForce GTX 1070 Ti 8GB (250€ Skroutz)


Tsoukos87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε σεις κανένας δε νομίζω να πάρει σε αυτή τη τιμή. αν σας έρθει μιλάμε για μισή τιμή σχεδόν !

 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους πήρα τηλέφωνο να δω τι γίνεται μιας και χρειάζομαι μια κάρτα, υπήρχε μόνο 1 όπου ήταν ήδη σε παραγγελία, μπράβο σε όποιον την πρόλαβε 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έτοιμος ήμουν να ξενερώσω μιλάμε. Τόσα έδωσα για Vega 56 (Hynix) και παρέλαβα λίγες μέρες πριν. Ουφφφφφ... 😅😆

Επεξ/σία από chocorello
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, koukis hlias είπε

Τους πήρα τηλέφωνο να δω τι γίνεται μιας και χρειάζομαι μια κάρτα, υπήρχε μόνο 1 όπου ήταν ήδη σε παραγγελία, μπράβο σε όποιον την πρόλαβε 

Aμα ειμαι αυτος ο ενας που λες κερναω like :D Ελπιζω να βγει αξιοπιστη καρτα γιατι απο παλια η καρτες μου ηταν Asus - Gigabyte αλλα τα τελευταια χρονια που εχουν μπει αρκετοι στο παιχνιδι δεν με νοιαζει και τοσο το τι θα γραφει στο κουτι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jimmys30 είπε

Aμα ειμαι αυτος ο ενας που λες κερναω like :D Ελπιζω να βγει αξιοπιστη καρτα γιατι απο παλια η καρτες μου ηταν Asus - Gigabyte αλλα τα τελευταια χρονια που εχουν μπει αρκετοι στο παιχνιδι δεν με νοιαζει και τοσο το τι θα γραφει στο κουτι! 

Από ότι έψαξα μια χαρά καρτουλα είναι με ledακια στους ανεμιστήρες και στο logo όμως από τύπου αξιοπιστίας δεν μπόρεσα να βρω κάτι μιας και δεν υπάρχει ίχνος review στα αγγλικά και δυστυχώς και αυτά που βρήκα ήτα πολύ κακής ποιότητας 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά πρόλαβε κανένας να παραγγείλει γιατί από ότι είδαν την απέσυραν την αγγελία. 

Εγώ πάντως μια χαρά τιμή την βρίσκω πέρυσι Black Friday πήρα την δικιά μου Gigabyte 1070TI στα 400 και πριν κάνα 4 μηνο στο 2ο πισι στο σαλόνι πήρα στα 250 ευρώ την 1660 Gigabyte για αυτό και ανάρτησα την προσφορά γιατί πιστεύω ότι αξίζει. 

Επεξ/σία από Tsoukos87
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Ρε σεις κανένας δε νομίζω να πάρει σε αυτή τη τιμή. αν σας έρθει μιλάμε για μισή τιμή σχεδόν !

 

μαλλον τοσο την αγορασε το μαγαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mg444 είπε

Καλημέρα μόλις μου ήρθε μήνυμα για αποστολή της κάρτας.

Θα ενημερώσω μόλις παραλάβω λογικά αύριο

Ευχαριστώ τον TS

Καλησπερα φιλε μου εμενα με ακυρωσαν γιατι ειχανε μονο μια και η δικη σου παραγγελια επεσε 1η (2 λεπτα ) απο την δικη μου! Καλοριζη και καλο gaming! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, evansicaria είπε

Ρε γαμωτο ήθελα κάρτα γραφικών και βλέπω ότι έχουν ανέβει παρά πολύ οι τιμές σε σχέση με πριν 3 μήνες!

Τι πεχτηκε;

νομιζω λογο καλοκαιριου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν οντως παραλαβει καποιος (το Αν μονο και μονο γιατι δεν θα ηταν τραβηγμενο καποιος εκ του καταστηματος να ποσταρει και καλα πως παρελαβε - πλεον ολοι εχουν λογαριασμους εδω λογικο εξαλλου) ηταν απλα ωστε να μπορουν να πουν "να την μια που ειχαμε την πηρε καποιος". Τουλαχιστον απο το τιποτα βεβαια κατι ειναι και αυτο.

Επεξ/σία από Salvation81
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, evansicaria είπε

Ρε γαμωτο ήθελα κάρτα γραφικών και βλέπω ότι έχουν ανέβει παρά πολύ οι τιμές σε σχέση με πριν 3 μήνες!

Τι πεχτηκε;

Δεν ξέρω από που ακριβώς  βλέπεις τιμές αλλά γενικά βαδίζουμε σε εκπτωτική περίοδο και ίσως κάποια μαγαζιά ανεβάζουν από πριν τις τιμές ώστε αργότερα να φαίνεται μεγαλύτερη διαφορά στην τιμή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...