Προς το περιεχόμενο

[FREE DLC] Assassin’s Creed Odyssey’s Atlantis DLC


TsironakosMix

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο 26 αυγουστου εως 1 Σεπτεμβριου ειναι δωρεαν για ολους στο Uplay, ακομη και για αυτους που δεν εχουν το game στο library τους αλλα εχουν σκοπο να το παρουν πιο μετα. (ΜΟΝΟ ΓΙΑ PC)

  • Like 7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eμένα πάντως στο uplay μου βγάζει κανονική τιμή.

Βρήκα το λινκ. Για κάποιο λόγο δεν μου εμφανιζόταν στην σελίδα του uplay.

https://register.ubisoft.com/acod-dlc-giveaway/en-US

Επεξ/σία από taris
  • Like 1
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, kamui είπε

https://register.ubisoft.com/acod-dlc-giveaway/en-GB

https://store.steampowered.com/app/1109770/Assassins_Creed_Odyssey__Fields_of_Elysium/

Στο steam αν δεν έχεις το main game φαίνεται να μην ενεργοποιείται 

Όύτε στο uplay. Μάλλον ο φίλος εννοούσε ότι μας το κρατάει ακόμα κι αν δεν έχουμε το base game και θα ενεργοποιηθεί αυτόματα αν το αγοράσουμε στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπαίνοντας στο Uplay έχοντας ήδη κάνει είσοδο με τους κωδικούς σας, εμφανίζεται στα δεξιά η επιλογή του Assassins Creed Odyssey dlc free to download. Το πατάς και σε μεταφέρει στη βιβλιοθήκη οπότε και ξεκινάει το download.

Επεξ/σία από starconvict
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, taris είπε

Όύτε στο uplay. Μάλλον ο φίλος εννοούσε ότι μας το κρατάει ακόμα κι αν δεν έχουμε το base game και θα ενεργοποιηθεί αυτόματα αν το αγοράσουμε στο μέλλον.

Αυτο εννοουσα, τι νομιζες οτι θα παιξεις το dlc χωρις να εχεις καν το game :P Το κρατας στην ακρη και το παιζεις οταν το αγορασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, TsironakosMix είπε

Αυτο εννοουσα, τι νομιζες οτι θα παιξεις το dlc χωρις να εχεις καν το game :P Το κρατας στην ακρη και το παιζεις οταν το αγορασεις

Koυταμάρα, ξέρω, αλλά για λίγο έλπισα ακριβώς αυτό 😁

Και σκέφτηκα κιόλας "περίεργος τρόπος να μας δώσουν demo αυτός" 😄

Like στην ανάρτηση πάντως. Φαίνεται καλό παιχνίδι το odyssey και κάποια στιγμή στο μέλλον θα το τσιμπήσω, οπότε θα εκμεταλλευτώ και το dlc.

Επεξ/σία από taris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, taris είπε

Koυταμάρα, ξέρω, αλλά για λίγο έλπισα ακριβώς αυτό 😁

Και σκέφτηκα κιόλας "περίεργος τρόπος να μας δώσουν demo αυτός" 😄

Like στην ανάρτηση πάντως. Φαίνεται καλό παιχνίδι το odyssey και κάποια στιγμή στο μέλλον θα το τσιμπήσω, οπότε θα εκμεταλλευτώ και το dlc.

Ναι αξιζει μονο και μονο που μπορεις να επισκευτεις σε Digital μορφη την Ελλαδαρα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"The content has successfully been added to your Uplay Library"

Αλλά δεν το βλέπω κάπου στο Library.

Στις 28/8/2019 στις 7:41 ΜΜ, TsironakosMix είπε

Ναι αξιζει μονο και μονο που μπορεις να επισκευτεις σε Digital μορφη την Ελλαδαρα :D

Και γω γι'αυτό το θέλω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Aurumnus είπε

"The content has successfully been added to your Uplay Library"

Αλλά δεν το βλέπω κάπου στο Library.

Και γω γι'αυτό το θέλω!

Δεν νομιζω να ειναι ορατα τα dlc's στο library του uplay οπως στο steam... Λογικα οταν παρεις το game θα εχεις αυτοματα προσβαση στο περιεχομενο μιας και ειναι extra αποστολες στον χαρτη και οχι νεες περιοχες για εξερευνηση, οποτε δεν θελει extra downloading μιας και θα ειναι ηδη εγκατεστημενο με την αρχικη εκδοση του παιχνιδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, TsironakosMix είπε

Δεν νομιζω να ειναι ορατα τα dlc's στο library του uplay οπως στο steam... Λογικα οταν παρεις το game θα εχεις αυτοματα προσβαση στο περιεχομενο μιας και ειναι extra αποστολες στον χαρτη και οχι νεες περιοχες για εξερευνηση, οποτε δεν θελει extra downloading μιας και θα ειναι ηδη εγκατεστημενο με την αρχικη εκδοση του παιχνιδιου

Βασικά το atlantis έχει νέες περιοχές, αλλά όπως και να έχει και τα 2 dlcs θέλουν κατέβασμα. Δεν περιλαμβάνονται στο βασικό game ωστε να ξεκλειδώνουν (το content) με την αγορά τους. 

Επεξ/σία από overpower
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...