Προς το περιεχόμενο

Προσφορές @Cdkeys.com


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το CDKEYS αγοράζει physical box πολλά κομμάτια από μαγαζιά και έτσι καταφέρνει και πετυχαίνει καλύτερες τιμές. Όσοι έχουν αγοράσει, θα ξέρουν ότι στέλνουν με φωτογραφία το cd key του κουτιού.
Έχω πάρει τουλάχιστον 10 παιχνίδια σε βάθος 3 χρονων. Αγοράστε άφοβα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει 5-6 αγορές από cdkeys δεν είχα ποτέ θέμα, μάλιστα θυμάμαι χαρακτηριστικά άμα ειχα βάλει τον κωδικό απο ass creed unity αμα μου έκανε redeem έγραφε bundle copy,προφανώς είχαν πάρει τον κωδικό απο xbox bundle. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εν τω μεταξύ τα Dishonored είναι και παιχνιδάρες. Όποιος έχει το χρόνο και του αρέσει το είδος ας τα αγοράσει να θαυμάσει τρεις πραγματικά εξαιρετικές παραγωγές.

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρει κανενας κλειδι για το Freespace 2 με 1-2ε να μου το σφυριξει.

ΥΓ: Το τραγικο ειναι να τα εχεις σκασει για το αυθεντικο παιχνιδι σε CD η DVD και πλεον να πρεπει να αγορασεις το ιδιο παιχνιδι στο Steam προκειμενου να παιξεις καποια mods.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό με την κλεμμένη κάρτα να πω ότι πολλοί devs λένε να μην αγοράζουμε κλειδιά από διάφορα κλειδάδικα, παρά μόνο από steam, humble bundle, και άλλα τέτοια αξιόπιστα, και ότι δεν φέρουν καμία ευθύνη αν ανακληθεί το κλειδί του παιχνιδιού..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νήμα φτιάχτηκε για ανάρτηση προσφορών στο cdkeys. Δώστε καμία ιδέα αν υπάρχει τίποτα κ χαλαρώστε!

τώρα τι θεωρίες λέτε για το αν είναι σπασμένα - αν επιφέρουν κέρδος η χασούρα στους developers κτλ ένας θεός ξέρει.

και στην τελική @matrixxx δωσε ένα κλείδωμα αν συνεχίσουν γιατί έχω μπει τσάμπα 3 φορές στο thread νομίζοντας ότι ανέβηκε κάτι καλό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...