Προς το περιεχόμενο

fastest vpn lifetime 10$ (9.12euro) 5 συσκευες (stacksocial)


lorentzos323

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, Dimg19 είπε

Είσαι σιγουρος?

Εμένα 9.5 ευρώ βγηκε

τι έβαλες για τοποθεσία όταν πλήρωσες;

 

37 λεπτά πριν, argi73 είπε

H επεκτασεις των browser δουλευουν αρκετά καλά...είναι πολύ χάλια. δεν έχω καταφέρει να συνδεθώ και κάθε φορά που τη χρησιμοποιώ μου βγάζει τους DNS του ethernet. Στο κινητό μια χαρά. καλό το APK νομιζω του windscribe είναι αρκετά καλύτερο.. Server ελλάδα δεν έχει.

H εφαρμογή για windows σε μένα δουλεύει μια χαρά (win 7)  συνδέομαι κανονικότατα , ποια windows εχεις;

 

Γενικά εγώ δεν έχω κανένα παράπονο για τα χρήματα του είναι πολύ κάλο , με αλλαγή σε servers πέτυχα σχεδόν τις πραγματικές ταχύτητες up & down

Να πούμε επίσης πως η λειτουργία kill switch προς το παρόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε Android 8 και άνω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, John2123 είπε

τι έβαλες για τοποθεσία όταν πλήρωσες;

H εφαρμογή για windows σε μένα δουλεύει μια χαρά (win 7)  συνδέομαι κανονικότατα , ποια windows εχεις;

Γενικά εγώ δεν έχω κανένα παράπονο για τα χρήματα του είναι πολύ κάλο , με αλλαγή σε servers πέτυχα σχεδόν τις πραγματικές ταχύτητες up & down

Να πούμε επίσης πως η λειτουργία kill switch προς το παρόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε Android 8 και άνω.

10αρια ήταν αργα εχθες .. θα το ψαξω καλύτερα σημερα.. και εγω απο ταχύτητες είμαι πολύ ευχαριστιμένος.. για τα λεφτά του super

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα και εγώ, μάλλον μέτριο θα έλεγα. Η εφαρμογή για windows δε συνδέεται σε εμένα, αλλά μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το openvpn σαν εναλλακτική εφαρμογή το οποίο δουλεύει, αλλά δεν υποστηρίζει επίσημα kill switch. Στο IOS μετά από μερικές ώρες κολλάει τελείως, το ίδιο και στο Android. Θέλει να σκοτώσεις την εφαρμογή και να την ανοίξεις. Επίσης, δεν είναι ξεκάθαρη η ιδιοκτησία του. Πχ ο CEO φαίνεται να διαμένει στο Πακιστάν. Ταχύτητες καλές, ενώ δεν έχει ούτε server στην Ελλάδα. Για την τιμή του ωστόσο, και για κάποιον που θέλει περιστασιακά να ξεμπλοκάρει περιεχόμενο (εκτός netflix), τότε είναι μια χαρά. Ωστόσο για κάποιον που θέλει ιδιωτικότητας, δε θα το πρότεινα. Στη συγκεκριμένη περίπτωση, ό,τι πληρώνεις παίρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, studiokristo είπε

 Ωστόσο για κάποιον που θέλει ιδιωτικότητας, δε θα το πρότεινα. Στη συγκεκριμένη περίπτωση, ό,τι πληρώνεις παίρνεις.

Μπορείς σε παρακαλώ να εξηγήσεις γιατί όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, John2123 είπε

Μπορείς σε παρακαλώ να εξηγήσεις γιατί όχι;

Γιατί σε εμένα αποσυνδέεται αυτόματα και το kill switch δε δουλεύει, ενώ δεν είναι ξεκάθαρη και η ιδιοκτησία του. Και επίσης, χωρίς να έχω αποδείξεις, αλλά με βάση την εμπειρία μου και αυτά που διαβάζω online, VPN με φθηνές lifetime άδειες, δεν έχουν συνεχώς έσοδα, άρα οι υπηρεσίες τους ενδεχομένως να είναι χαμηλότερης ποιότητας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε Windows 10 64 δουλεύει καλά και τα extentions σε Firefox και Opera (μέσω Install Chrome Extensions) επίσης.

Για 9,5 ευρω Lifetime σε 5 συσκευές καλό. Τώρα το πόσο lifetime θα είναι και αν παραμείνει καλό, ο χρόνος θα δείξει. Σε torrent  το δοκίμασε κάποιος?

Επεξ/σία από dess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα και εγω! Δουλευει μια χαρα στον υπολογιστη χωρις να κανει αποσυνδεσεις , επισης και στο κινητο! Κατι πολυ θετικο ειναι οτι δεν κραταει Logs και οι ταχυτητες πολυ καλες επισης! Ενα αρνητικο για εμενα ειναι οτι δεν εχει πολλους server...Ειχα παλαιοτερα το expressvpn δεν υπαρχουν λογια αλλα και αυτο μια χαρα μου φαινειται και κανει την δουλεια του νομιζω ειδικα για 9,5€ lifetime.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, lorentzos323 είπε

Απο android ξερετε αν δουλευει το νετφλιξ us και uk? 

UK και μερικούς US που δοκιμασα δεν παιζει.. 

 

Σε android που το έχω από το πρωί ενεργό δουλεύει απροβληματιστα χωρις κολλήματα και αποσυνδέσεις.

Επεξ/σία από argi73
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, iSAD είπε

Για μερικους σερβερ που λετε οτι δεν σας παιζει κοιταξτε και τα protocols επισης.

Στο Pc με τη πρωτόκολλο είσαι? Με ΙΚΕv2 εμένα σε win 10 64bit  δεν τα κατάφερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, argi73 είπε

Στο Pc με τη πρωτόκολλο είσαι? Με ΙΚΕv2 εμένα σε win 10 64bit  δεν τα κατάφερα

Ναι με Ikev2 αλλα και με udp καμια φορα

17 λεπτά πριν, lefteris210 είπε

βάλτε ενα torrent ρε αλάνια κ πείτε μας τι ταχύτητες πιάνει ? εγω με Windscribe 2E το μήνα πάει τρένο.. τρομερές ταχύτητες 5mb/s DL speed ( torrent)

Μολις το τσεκαρα, χωρις vpn πιανω download speed σε μtorrent 1.2 ενω με vpn sweden server 950-1.1 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, lefteris210 είπε

βάλτε ενα torrent ρε αλάνια κ πείτε μας τι ταχύτητες πιάνει ? εγω με Windscribe 2E το μήνα πάει τρένο.. τρομερές ταχύτητες 5mb/s DL speed ( torrent)

Ubuntu iso με torrent στον server Γερμανίας με VDSL 50αρα 5 MiB/s σχεδόν καρφωμένο

 

 

Εγώ έχω πρόβλημα με το win app χάνει τους dns μετο που ανοίξει η εφαρμογή.. Το πρόβλημα είναι ότι έχω static ips. Με DHCP δουλεύει άψογα. (αν έχει κάνεις διάθεση το  δοκιμάζει.)

 

Λοιπόν επικοινώνησα με το support (live chat)  η εφαρμογή δουλεύει μόνο με dynamic Ιps . Για static δοκιμάστε UDP ή PPTP

O server στο Λουξεμβούργο ταχύτατος.. 

Επεξ/σία από argi73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...