Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, privateer είπε

Ελαχιστα βγαινουν καθε μηνα και αν επεσες στην περιπτωση πρωτον εχεις ενα μηνα μπροστα να το τελειωσεις και δευτερον μπορεις να το αγορασεις με discount

ναι δεν αντιλέγω γιατί τα game που μου αρέσουν θα τα αγοράσω για να τα συνεχίσω. Είναι και το τυράκι των εταιρειών για να πουλήσουν game με αυτό το τρόπο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, chek2fire είπε

ναι δεν αντιλέγω γιατί τα game που μου αρέσουν θα τα αγοράσω για να τα συνεχίσω. Είναι και το τυράκι των εταιρειών για να πουλήσουν game με αυτό το τρόπο.

 

Δεν θα το έλεγα και τόσο τυράκι αφού τα games μένουν μήνες στο game pass, σίγουρα προλαβαίνεις να το τελειώσεις, δεν χρειάζεται και αγορά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, yiannis1991 said:

Το ΕΑ το έφαγε η μαρμάγκα. Όχι ότι έχει κάτι σοβαρό πέρα από το Jedi αλλά λέμε τώρα..

ειναι θεμα της EA θελει να δουλεψει με τον νεο launcher της ο οποιος δεν ειναι ετοιμος και οχι με το Origin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι πιστεύω ότι θα βγει Μάρτη που όλως τυχαίως τελειώνει το τρίμηνο που έδωσαν με 1 ευρώ για το Ultimate. Δηλαδή την ημέρα του υποτιθέμενου release για το PC το θυμήθηκε η ΕΑ ότι θέλει να δουλέψει στον δικό της launcher;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως είναι ότι καλύτερο αυτή η συνδρομή,τα πόσα παιχνίδια έχω παίξει και έχω γλυτώσει φράγκα δε λέγεται.
Το medium έρχεται στις 28/1, έχει ανοίξει το preload!
Τρέχει προσφορά για άλλες 7 μέρες με 1€ 3 μήνες ultimate.

Exclusive: Hands-on with The Medium on Xbox Series X

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να εχει πει καποιος οτι η συνδρομη γενικα και αοριστα ειναι κακη/πατατα,ακομα και στο PC που εχει διαφορετικα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό. Φυσικά και σαν υπηρεσία είναι πολύ καλή, απλά είναι λίγο κάπως που λείπουν κάποια games στο PC παρόλο που έχουν την ίδια τιμή, αλλά το πιο σπαστικό είναι ο launcher που είναι απαράδεκτος. Κατά τα άλλα με 10 ευρώ έχεις ένα σωρό games να παίξεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα θέλει ένας φίλος να βάλει game pass όσους περισσότερους μήνες γίνεται. Το φθηνότερο που βρίσκω και περισσότερο σε διάρκεια είναι αυτό από Eneba. Αρχικά, υπάρχει κάτι καλύτερο που δεν βρίσκω; Και δεύτερον, μπορεί να αγοράσει έναν τέτοιο κωδικό, να βάλει την προσφορά που τρέχει με 1 ευρώ και να στακάρει από πάνω τον κωδικό και στην ουσία να έχει 6 μήνες με 21 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...