Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες μια βοήθεια . Το παιχνίδι halo MasterChief collection είναι στο gamepass για pc σωστά? Και αν ναι μέσα στη συλλογή υπάρχει το παιχνίδι halo odst (δήλ εκείνο το campaign προέκταση του 3 που είναι με ανθρώπους). Είχα παλιά στο xbox one (τώρα δεν έχω καν τη κονσόλα) αυτό το παιχνίδι και θυμάμαι το odst δέν τό είχαν βάλει και μου έμεινε κάπως απωθημένο 

Επεξ/σία από di maria kun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, di maria kun είπε

Παίδες μια βοήθεια . Το παιχνίδι halo MasterChief collection είναι στο gamepass για pc σωστά? Και αν ναι μέσα στη συλλογή υπάρχει το παιχνίδι halo odst (δήλ εκείνο το campaign προέκταση του 3 που είναι με ανθρώπους). Είχα παλιά στο xbox one (τώρα δεν έχω καν τη κονσόλα) αυτό το παιχνίδι και θυμάμαι το odst δέν τό είχαν βάλει και μου έμεινε κάπως απωθημένο 

Οχι δεν ειναι διαθέσιμο το 3 , θα μπει αργότερα , προς το παρών υπαρχουν το reach και το πρώτο .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Votritis είπε

Οχι δεν ειναι διαθέσιμο το 3 , θα μπει αργότερα , προς το παρών υπαρχουν το reach και το πρώτο .

 

55 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Capture.PNG

αρα δεν υπαρχει μεσα στπ gamepass του πσ??/και γω αυτο που ποσταρε ο yannis1991 διαβασα γιαυτο ρωτησα,υποθετω αναφερονται μελλοντικα οτι θα μπει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Αυτό που ανέβασα είναι από το game pass για PC..

το εχω κατεβασει  το MasterChief collection απο το gamepass , αρχικά ειχε μονο το reach και πριν λιγο καιρό μπήκε και το combat evolved , τα υπολοιπα θα μπουν μελλοντικα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά το πόσο σάπια είναι η εφαρμογή δεν περιγράφεται. Έχω αράζει στο κρεβάτι, περιμένοντας να κατέβει κάτι από το Game Pass και το έχω ανοιχτό για να βλέπω που είναι. Και κάθε λίγο και λιγάκι ακούω τα ανεμιστηράκια της κάρτας γραφικών να ξεκινάνε και να σταματάνε και πάλι τα ίδια και ψάχνω να βρω τι είναι. Τελικά ήταν το Game Pass! Βάζει load στην κάρτα, λίγο κάτω από 1000MHz αρκετό για να ανέβει λίγο η Τ και να ξεκινήσουν οι ανεμιστήρες. Γιατί;;; Τι στον π.... κάνει rendering και χρειάζεται την κάρτα; Λιγότερο load βάζουν στην κάρτα τα 4Κ video από το YT. Και μη μου πείτε είναι επειδή τα νοικιάζεις τα παιχνίδια και δεν τα αγοράζεις :P

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερωτηση επειδη ειμαι ασχετος αν βαλουμε αυτο μετα παιζουμε οποιο παιχνιδι θελουμε δωρεαν? σαν το netflix πχ με συνδρομη και παιζεις οτι εχει?γτ ειδα και μπηκε σε προσφορα το final fantasy xv στο steam αλλα αν ειναι να το παιξω εδω τσαμπα με τους 3 μηνες δωρο απο την καρτα  γραφικων ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sozz είπε

να κανω μια ερωτηση επειδη ειμαι ασχετος αν βαλουμε αυτο μετα παιζουμε οποιο παιχνιδι θελουμε δωρεαν? σαν το netflix πχ με συνδρομη και παιζεις οτι εχει?γτ ειδα και μπηκε σε προσφορα το final fantasy xv στο steam αλλα αν ειναι να το παιξω εδω τσαμπα με τους 3 μηνες δωρο απο την καρτα  γραφικων ^^

Παιζεις οτι παιχνιδι περιλαμβανεται μεσα στην υπηρεσια του gamepass pc  για οσο καιρο εχεις την συνδρομη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2020 στις 6:11 ΜΜ, yiannis1991 είπε

Γιατί να μην γίνεται λέω; 20 χρόνια σχεδόν που έχω υπολογιστή δεν θυμάμαι πότε να μην είχα επιλογή συγκεκριμένου φακέλου που θα εγκαταστήσω κάτι. Στον σκληρό έχω έναν φάκελο games και μέσα εκεί υποφακελους για τα games του κάθε laucher. Γιατί να μην μπορώ να κάνω κάτι τόσο απλό;

Μη σου φαίνεται περίεργο, πάντα σε κάθε θέμα, ότι και αν κάνει μια εταιρεία, πάντα υπάρχουν κάποιοι που θα την υπερασπιστούν και θα σου σπάσουν τα νεύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν τίθεται θέμα υπεράσπισης. Σου δίνει μια beta εφαρμογή με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Το ξέρεις από την αρχή ότι είναι ένα μη ολοκληρωμένο project που σίγουρα θα έχει τα θεματάκια του, γι' αυτό είναι beta άλλωστε. Το δοκιμάζεις με 1€ τον πρώτο μήνα, αν δεν σου αρέσει γεια σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...