Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, sarakinos είπε

Πριν κανένα μήνα όλοι κράζαμε γιατί δεν είχε games της προκοπής, τώρα όλοι κράζουμε που δεν έχουμε χρόνο να τα παίξουμε 😂

Είναι και μεγάλο το backlog. Πριν λίγες μέρες ανακάλυψα ότι έχω ένα σωρό games της Bloober Team από αυτά που δίνει δωρεάν η Epic. Οπότε έχω πιάσει αυτά. Είναι και αυτά που θέλω να αγοράσω, είναι και από το game pass μερικά που θέλω να παίξω, ε που να σώσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε μπαγλαμαδες φερτε τα και στο steam τα updates. Τι ειναι αυτοι ρε τα ιδια με το nier. 

The Evil Within on Xbox Gamepass has a FOV option and FPS mode

https://www.dsogaming.com/news/the-evil-within-on-xbox-gamepass-has-a-fov-option-and-fps-mode/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

5 ώρες πριν, sarakinos είπε

Πριν κανένα μήνα όλοι κράζαμε γιατί δεν είχε games της προκοπής, τώρα όλοι κράζουμε που δεν έχουμε χρόνο να τα παίξουμε 😂

#notallmen

Ερώτηση,

δηλαδή τώρα στο pc έχω και το origin και το EA desktop?
Μπορώ να βγάλω το origin και να κρατήσω μόνο το EA desktop για να παίζω κάποια παιχνίδια που είχα μέσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ανανεωσα την συνδρομη αλλα δεν μου την αναγνωριζει εκανα log out-log in τα ιδια. Μπορω να παιξω μονο τα παιχνιδια που ειχα αλλα δεν μ αφηνει να κατεβασω καινουργια WTF?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

 

#notallmen

Ερώτηση,

δηλαδή τώρα στο pc έχω και το origin και το EA desktop?
Μπορώ να βγάλω το origin και να κρατήσω μόνο το EA desktop για να παίζω κάποια παιχνίδια που είχα μέσα;

Θα μπουν όλα σιγά σιγά στο ΕΑ Desktop αλλά προς το παρόν λείπουν μερικά σε σχέση με το Origin.

Επεξ/σία από Despotas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

 

#notallmen

Ερώτηση,

δηλαδή τώρα στο pc έχω και το origin και το EA desktop?
Μπορώ να βγάλω το origin και να κρατήσω μόνο το EA desktop για να παίζω κάποια παιχνίδια που είχα μέσα;

ναι μπορεις να τα εχεις και τα δυο μαζι, δεν υπαρχει θεμα. αλλα λειπουν παιχνιδια απο το ΕΑ Desktop, μιας και ειναι ακομη σε beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, KilliK είπε

ναι μπορεις να τα εχεις και τα δυο μαζι, δεν υπαρχει θεμα. αλλα λειπουν παιχνιδια απο το ΕΑ Desktop, μιας και ειναι ακομη σε beta.

 

5 ώρες πριν, Despotas είπε

Θα μπουν όλα σιγά σιγά στο ΕΑ Desktop αλλά προς το παρόν λείπουν μερικά σε σχέση με το Origin.

από άποψη μπάχαλου με τους client το είπα, αλλά οκ το κρατώ το origin..το bf 5 έχω κατεβασμένο μόνο απο κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

image.png.9375653167e8268990111d2a71aaa7c8.png

αυτά τα κόλπα δεν μας τα είπε η ΕΑ...

το 2 μπήκε οκ! αλλά δεν τρέχει, κρασάει χωρίς σφάλμα στην επιφάνεια εργασίας μετά το τεράστιο intro, ακόμα και αν πατήσω κάποιο κουμπί για να το κόψω κρασάρει..

επίσης από μόνο του το xbox app μου είδε το battlefield 5 χωρίς να ορίσω τους ίδιους φακέλους, σαν bfv year 2 edition.

 

ΔΕΝ μπορείς να κάνεις uninstall τα παιχνίδια του EA play ούτε μέσα από το EA desktop, ούτε και μέσα από το xbox app..Τα πετάς κανονικά από το control panel 😅

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για  να  καταλάβω  , έχω origin και  αρκετά  παιχνίδια  εκεί με  λογαριασμό play Pro , πρόσφατα  το  κατέβασα  σε  play απλό

Με  το  λογαριασμό  μου  Xbox Gamepass   θα  μπορώ  να  παίζω  παιχνίδια της  EA  

Αυτά  που  έχω  ήδη  στο  δίσκο  εγκατεστημένα  θα  πρέπει  να  ξανά εγκατασταθούν ????  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vps είπε

Για  να  καταλάβω  , έχω origin και  αρκετά  παιχνίδια  εκεί με  λογαριασμό play Pro , πρόσφατα  το  κατέβασα  σε  play απλό

Με  το  λογαριασμό  μου  Xbox Gamepass   θα  μπορώ  να  παίζω  παιχνίδια της  EA  

Αυτά  που  έχω  ήδη  στο  δίσκο  εγκατεστημένα  θα  πρέπει  να  ξανά εγκατασταθούν ????  

Κλείσε την συνδρομή του ΕΑ play τελείως τότε και ενεργοποίησε συνδρομή xbox gamepass. Ναι μέσα από την συνδρομή του gamepass έχεις και πρόσβαση στο EA play χωρίς έξτρα χρέωση.

Όχι, δεν χρειάζεται εκ νέου εγκαταστάσεις, θα τα δει μόνο του, αν θες απλώς μετακίνησε τα φάκελο ή όρισε φάκελο αυτόν που έχεις ήδη για να κατεβάζει τα παιχνίδια της ΕΑ το gamepass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
hades στο gamepass??
 
μαλλον false alarm αν και οι φημες ειναι δυνατες οτι θα ερθει μεσα στην χρονια
 
Επεξ/σία από privateer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εξηγεί κάποιος τι δεν καταλαβαίνω; Πήρα 1 μήνα ultimate, μου λέει ότι λήγει 25/4 έκανα και stop recurring billing, μου λέει κανονικά ότι το έχω όπως φαίνεται στην φωτό, αλλά σε όλα τα games δεν έχει επιλογή για download, λέει Play with gamepass και με πάει πάλι εδώ.

gamepass.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...