Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Δεν παίζουν όλοι ΑΑΑ. Σίγουρα υπάρχουν και games που έχουν απλοϊκά γραφικά αλλά πολύ καλό gameplay. Ούτε εμένα μου αρέσει αυτό το artwork αλλά αυτό δεν λέει κάτι. Σίγουρα υπάρχει κόσμος που τους αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Δεν παίζουν όλοι ΑΑΑ. Σίγουρα υπάρχουν και games που έχουν απλοϊκά γραφικά αλλά πολύ καλό gameplay. Ούτε εμένα μου αρέσει αυτό το artwork αλλά αυτό δεν λέει κάτι. Σίγουρα υπάρχει κόσμος που τους αρέσει.

εγω νομιζα τετοια παιχνιδια βγαινουν μονα σε κινητα και τετοια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 λεπτά πριν, roginsky12 είπε

εγω νομιζα τετοια παιχνιδια βγαινουν μονα σε κινητα και τετοια..

lol ρε.. 2-3 καλά AAA το χρόνο βγαίνουν. Τα υπόλοιπα είναι πιο απλοϊκά. Λογικό είναι αφού τα ΑΑΑ θέλουν χρόνια development..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, roginsky12 said:

Σοβαρα τωρα υπαρχει ανθρωπος που παιζει αυτο το παιχνιδι?

Το λες εσύ που μας τα ζαλισες με τον ορισμό της μετριότητας και by the numbers days gone? Μια χαρά για το στυλ του φαίνεται. Θυμίζει το the journey. Δεν θα μου φανεί περίεργο να πάρει και βαθμολογίες μεγαλύτερες από το days gone 😂

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, johnmayson είπε

Καλησπερα τι πιθανοτητες υπαρχουν το fifa 22 απο τη πρωτη μερα κυκλοφοριας του να ειναι στο game pass;;

Στο gamepass υπάρχει το βασικό πακέτο του EA Play στο οποίο δεν μπαίνει ποτέ το FIFA (παρά μόνο στο τέλος της σεζόν). 10 ώρες trial θα μπει μόνο και δεν θυμάμαι αν θα είναι απ' την αρχή ή λίγο αργότερα.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Αδιάφορα αυτή τη φορά αλλά δεν πειράζει. Άλλωστε έχει πέσει νέκρα στα games τελευταία, τίποτα καλό δεν βγαίνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, yiannis1991 said:

Αδιάφορα αυτή τη φορά αλλά δεν πειράζει. Άλλωστε έχει πέσει νέκρα στα games τελευταία, τίποτα καλό δεν βγαίνει..

Iron harvest στο Pc και need for speed στο χβοχ για μενα

Μην ξεχναμε αυτον τον μηνα προσθεσαν και αρκετα παιχνιδια της bethesda. Σε λιγες μερες θα εχουμε ανακοινωση για ιουλή. Λογικα ενα απο αυτα θα ειναι το Lost judgement και απο τελη ιουλη και μετα θα εχουμε καταιγισμο παιχνιδιων.

SjgUL87.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...