Προς το περιεχόμενο

ονοματα στα κουδουνια πως αλλαζω;


naimore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 9/9/2019 στις 12:34 ΜΜ, naimore είπε

πρεπει να φωναξω τεχνικο; 

θελει ανοιγμα το κουτι; 

Κολλας αυτοκολλητο.
Μετα ερχεται ο διαχειριστης και σου το βγαζει επειδη ειναι κομπλεξικος και θελει να του το δηλωσεις,για να το κανει αυτος,επειδη ειναι βασιλιας της πολυκατοικιας.
Ετσι καταληγουμε με μια πολυκατοικια χωρις σωστα ( η και καθολου ) ονοματα στα κουδουνια,και μετα πρεπει να παιρνουν τηλεφωνο οι μ@λ@κες οι  ντελιβεραδες για να ανοιξει η πορτα.

 

Στις 9/9/2019 στις 3:58 ΜΜ, tounion είπε

Με μαύρο μαρκαδόρο γράφεις πάνω στο κουδούνι αλλά αν είναι γραμμένο ήδη βάλε Μπλάνκο και γράψε μετά απο πάνω με το μαρκαδόρο.

Αν δεν έχεις μαρκαδόρο κόλλα πάνω από το κουδούνι ένα χανζαπλαστ και γράψε πάνω με στυλό 

Τι λες ρε φιλε;Τρολαρεις,η τα εννοεις αυτα;

Στις 10/9/2019 στις 7:27 ΠΜ, naimore είπε

εγώ είμαι ο διαχειριστής 😛

κλειδί δεν ξέρω αν έχω, θα δω

Ελα μας τρολαρεις και εσυ,ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 22/9/2019 στις 3:25 ΜΜ, talibanakos είπε

Κολλας αυτοκολλητο.
Μετα ερχεται ο διαχειριστης και σου το βγαζει επειδη ειναι κομπλεξικος και θελει να του το δηλωσεις,για να το κανει αυτος,επειδη ειναι βασιλιας της πολυκατοικιας.
Ετσι καταληγουμε με μια πολυκατοικια χωρις σωστα ( η και καθολου ) ονοματα στα κουδουνια,και μετα πρεπει να παιρνουν τηλεφωνο οι μ@λ@κες οι  ντελιβεραδες για να ανοιξει η πορτα.

Τι λες ρε φιλε;Τρολαρεις,η τα εννοεις αυτα;

Ελα μας τρολαρεις και εσυ,ετσι;

Δεν μιλάς ωραία. Να μάθεις να σέβεσαι τις διαφορετικές απόψεις και τον διαφορετικό τρόπο σκέψης άλλων ανθρώπων..

 

IMG_20190927_111905.jpg

Επεξ/σία από tounion
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/9/2019 στις 11:17 ΠΜ, tounion είπε

Να μάθεις να σέβεσαι τις διαφορετικές απόψεις και τον διαφορετικό τρόπο σκέψης άλλων ανθρώπων..

O διαφορετικός τρόπος σκέψης είναι το χανζαπλάστ δηλαδή τώρα? δική σου ιδέα? θα πρέπει να αισθάνεσαι πολύ υπερήφανος γι' αυτό το έκτρωμα για να το μοστράρεις κι εδώ με φωτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/9/2019 στις 11:17 ΠΜ, tounion είπε

Δεν μιλάς ωραία. Να μάθεις να σέβεσαι τις διαφορετικές απόψεις και τον διαφορετικό τρόπο σκέψης άλλων ανθρώπων..

 

Παγκοσμια πατεντα το χανζαπλαστ.
Ρε φιλε,εισαι διαχειριστης και ρωτας εμας πως να αλλαξεις ονοματα στα κουδουνια;

Και μιλαω ετσι γιατι καθε μερα τραβαω τα πανδεινα εξαιτιας καποιων κολλημενων διαχειριστων,που θελουν αυστηρα να βαζουν οι ιδιοι τα ονοματα στα κουδουνια.

Χαλαω μιση καρτα το μηνα για να καλω τους πελατες,επειδη δεν εχουν ονοματα στα κουδουνια,και καταληγω εγω να γραφω με μαρκαδορακι εστω ενα μερος του ονοματος,για να μην πρεπει να παιρνω συνεχως τηλεφωνα.Βεβαια,σε αυτο φταινε και οι ιδιοι οι ενοικοι,αλλα τωρα μιλαμε για το δικο σας κομματι.

Ομοιως,μου εχουν κανει και πολλες φορες τσαμπουκα οι διαχεριστες οταν δουλευα κουριερ,για τα αυτοκολλητα χαρτακια που κολλουσαμε στα θυροτηλεφωνα.

Και μια χαρα μιλαω,δε βλεπω τι σε ενοχλησε στο προηγουμενο κειμενο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...