Προς το περιεχόμενο

Στο Apple Watch Series 5 η οθόνη δεν χρειάζεται να σβήνει


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτοχος Series 4 αλλαγή από Series 0. Το δικό μου 0 το φοράει ένα ανήψι μου και δουλεύει ακόμα ΜΙΑ ΧΑΡΑ. Το ίδιο και το S0 της γυναίκας μου.

 

Το Series 4 είναι άλλο ρολόι βέβαια, έτη φωτός μπροστά και η μπαταρία με βγάζει Α-ΝΕ-ΤΑ 3 μέρες. Το 5αρι είναι ένα μικρο iteration, τιποτε φοβερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρολόι με αυτονομια 18ωρες!! Τουλάχιστον να βάλουν μηχανικούς δείκτες για να λέει σωστά την ώρα τουλάχιστον δύο φορές την μέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
10 minutes ago, eko13 said:

Ρολόι με αυτονομια 18ωρες!! Τουλάχιστον να βάλουν μηχανικούς δείκτες για να λέει σωστά την ώρα τουλάχιστον δύο φορές την μέρα!

Κάθε φορά που προστάρετε κάτι τέτοιο, κάπου στον κόσμο πεθαίνει ένα μικροοοοο γατάκι! Κρίμα δεν είναι???

Cat Please GIF by swerk

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, ShadowManiac είπε

Είναι ξεφτίλα όταν άλλοι έχουν ξεπεράσει για πλάκα τις 14 μέρες και στην ουσία μπορεί άνετα να το κάνει και η Apple αλλά δε θέλει. Το γιατί δε θέλει ας μας το απαντήσουν καλύτερα  τα Apple fun Boys 🤣

Το κινητό μου κρατάει 2 μέρες και το wearable της Apple μόλις 18 ώρες χάχαχα!

Παρ’ολα αυτα εισαι εδω να σχολιασεις, αρα κατι κανουν καλα δεν τα κανουν ολα χαλια.

 

επισης πιο smartwatch εχει ξεπερασει τις 14 μερες αυτονομια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, ShadowManiac είπε

Είναι ξεφτίλα όταν άλλοι έχουν ξεπεράσει για πλάκα τις 14 μέρες και στην ουσία μπορεί άνετα να το κάνει και η Apple αλλά δε θέλει. Το γιατί δε θέλει ας μας το απαντήσουν καλύτερα  τα Apple fun Boys 🤣

Το κινητό μου κρατάει 2 μέρες και το wearable της Apple μόλις 18 ώρες χάχαχα!

15χρονο είσαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιmo αν βελτιώσουν την αυτονομία στις 5 ημέρες αν όχι εβδομάδα, θα επικρατήσουν ολοκληρωτικά.

Είναι τεράστιο μείον η αυτονομία τους. Δεν γίνεται καθε βράδυ να φορτίζεις, Απάλευτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από 4 σε 5 δεν πας , μένεις όπως είσαι 

και εγώ περίμενα με gorilla glass μεγαλύτερη μπαρια αλλα τίποτα 

 

θα περιμένουμε του χρόνου 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, billdanos είπε

Όσο συγχρονίζει και το Samsung watch με το iOS. 😛 

Δηλαδη μπορω να παρω το apple watch να το συνδεσω με μια οποιαδηποτε android συσκευη και να εχω ειδοποιησεις να απανταω σε κλησεις και να κατεβαζω εφαρμογες οπως κανει το samsung watch με οποιαδηποτε iphone; 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 minutes ago, songless_bird said:

Δηλαδη μπορω να παρω το apple watch να το συνδεσω με μια οποιαδηποτε android συσκευη και να εχω ειδοποιησεις να απανταω σε κλησεις και να κατεβαζω εφαρμογες οπως κανει το samsung watch με οποιαδηποτε iphone; 😅

Θα έλεγα τώρα πως ακριβώς συμπεριφέρεται ένα Samsung watch στο iOS αλλά μας διαβάζουν και μικρά παιδιά... :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, billdanos είπε

Θα έλεγα τώρα πως ακριβώς συμπεριφέρεται ένα Samsung watch στο iOS αλλά μας διαβάζουν και μικρά παιδιά... :) 

Καλυτερα απο ενα apple watch με android. 🤣

Επεξ/σία από songless_bird
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
17 minutes ago, songless_bird said:

Καλυτερα απο ενα apple watch με android. 🤣

Γι’ αυτό ο κόσμος τρέχει να αγοράσει τα Samsung? Oh wait! ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, billdanos είπε

Γι’ αυτό ο κόσμος τρέχει να αγοράσει τα Samsung? Oh wait! ;) 

Oh wait. Και ομως ο κοσμος τρεχει να αγορασει galaxy watch  . Μηπως η samsung διπλασιασε τις πωλησεις της και σκαρφαλωσε μεσα σε 1 χρονο απο τεταρτη δευτερη; Ναι δεν λεω η apple εχει τριπλασιες πωλησεις ακομη απο την δευτερη samsung . Εκει που ειχε ομως πανω απο το 50% και η samsung με το ζορι ενα 5% τωρα εχει το 35%  και η samsung 11% και επεται συνεχεια πτωσης σε μια αγορα που μεγαλωνει 40% καθε χρονο.

Επεξ/σία από songless_bird
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, Looter είπε

Το Apple Watch παραμένει το ΑΠΟΛΥΤΟ smart watch.

Μακάρι να γίνει κάτι στο κομμάτι της αυτονομίας για να μπορέσει επιτέλους να εκμεταλλευτεί τους πολύ καλούς αισθητήρες που ενσωματώνει ώστε να παρέχει sleep tracking που για τους περισσότερους είναι πλέον must.

 

 

sleep tracking στο επομενο μοντελο

Επεξ/σία από dream21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, basilis5 είπε

Παρ’ολα αυτα εισαι εδω να σχολιασεις, αρα κατι κανουν καλα δεν τα κανουν ολα χαλια.

 

επισης πιο smartwatch εχει ξεπερασει τις 14 μερες αυτονομια;

https://techblog.gr/gadgets/ta-amazfit-gts-kai-amazfit-stratos-3-tha-kykloforisoyn-se-olokliro-ton-kosmo-ifa-2019/?fbclid=IwAR1_kTPxeApffkQusR-Jba-eOG12ddKLoQYprq9x-m0aNlvBRsDFFpMtvpk

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...