Προς το περιεχόμενο

Όλες οι τιμές των νέων iPhone 11, iPhone Pro, iPhone Pro Max στην Ελλάδα και των παλιότερων μοντέλων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, alexakos89 είπε

Γαμώ το ΦΠΑ μας και τα τελωνεία 

Και έλεγα τι φταει

Πάντως έκανα μία σκέψη εχθές για το iPhone 11 Pro 256GB μία που δεν βγαίνει στα 128 αλλά ενάμιση χιλιάρικο όχι ρε παιδιά το 10s μου ,τέλειο ειναι, με 600 ευρουλάκια,και οι διαφορές είμαι σίγουρος μόνο στα χαρτιά θα τις βλέπουμε, καλορίζικο όποιος το πάρει

Επεξ/σία από slk200gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vrwmiaris είπε

Έχω τα kz zs10 pro και θέλω να τα χρησιμοποιήσω, επίσης δε βλέπω να έχει Ldac , άρα εμένα το 3,5 I'm με χρειάζεται.παμπαρακατ

Άρα μην το πάρεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, slk200gr είπε

Και έλεγα τι φταει

Πάντως έκανα μία σκέψη εχθές για το iPhone 11 Pro 256GB μία που δεν βγαίνει στα 128 αλλά ενάμιση χιλιάρικο όχι ρε παιδιά το 10s μου ,τέλειο ειναι, με 600 ευρουλάκια,και οι διαφορές είμαι σίγουρος μόνο στα χαρτιά θα τις βλέπουμε, καλορίζικο όποιος το πάρει

Με κανένα τιμολόγιο στο 1000αρικο είναι μια καλη τιμή. Αν καταφέρεις και πάρεις από skroutzomagazo τιμολόγιο ίσως να πέσει στα 950.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, alexakos89 είπε

Με κανένα τιμολόγιο στο 1000αρικο είναι μια καλη τιμή. Αν καταφέρεις και πάρεις από skroutzomagazo τιμολόγιο ίσως να πέσει στα 950.

Ελάχιστα σκρουτζομαγαζα σου δινουν απαλλαγή και αυτά σε πιο υψηλές τιμές, ειλικρινά τους σιχάθηκα γιατί τάχα κάνουν έλεγχο 15-20 μέρες για να σε απορρίψουν χωρίς κάποιον βέβαια λόγο, πας στις μεγάλες αλυσίδες και κάνουν τρία λεπτά για επιβεβαίωση

Επεξ/σία από slk200gr
  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, grlv είπε

Αυτή είναι η διαφορά ότι θα αγορασεις κάτι το οποίο δε θα χάσεις αξία σε τρεις μήνες 

Ε καλα οποιος αγοραζει με σκεπτικο αν θα πιασει λεφτα οταν το πουλησει καλυτερα μην το παρει.Εγω περνω συσκευη για να την εχω 3-4 χρονια δεν με ενδιαφερει η μεταπωληση.

Με ενδιαφερει αυτα τα 3-4 χρονια να δουλεψει οπως θελω.Μεχρι στιγμης η apple μου το προσφερει αυτο.

Επεξ/σία από Chocobo
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, slk200gr είπε

Ελάχιστα σκρουτζομαγαζα σου δινουν απαλλαγή και αυτά σε πιο υψηλές τιμές, ειλικρινά τον σιχάθηκα γιατί τάχα κάνουν έλεγχο 15-20 μέρες για να σε απορρίψουν χωρίς κάποιον βέβαια λόγο, πας στις μεγάλες αλυσίδες και κάνουν τρία λεπτά για επιβεβαίωση

Ναι ακριβώς. Πραγματικά ότι να ναι .. Γι αυτό είπα αν το καταφέρεις. Μια φορα πήγα σε ένα δεν λέω όνομα και μου έβγαλε την πιστη για ένα τιμολόγιο. Την μανα να του σκότωνα έτσι δεν θα έκανε. Ε πήγα και πηρα από τον μεγάλο σε 5 λεπτά .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, slk200gr είπε

Ελάχιστα σκρουτζομαγαζα σου δινουν απαλλαγή και αυτά σε πιο υψηλές τιμές, ειλικρινά τον σιχάθηκα γιατί τάχα κάνουν έλεγχο 15-20 μέρες για να σε απορρίψουν χωρίς κάποιον βέβαια λόγο, πας στις μεγάλες αλυσίδες και κάνουν τρία λεπτά για επιβεβαίωση

Το αληθινό Skoutz πέθανε από τότε που έγινε τόσο διαφήμιση και το έχουν διαρρεύσει παντού.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδη οταν και εαν καποτε αποφασισει η Apple να βγαλει foldable να ετοιμαζομαστε μονο για αγορα με ανταλαγη , του τυπου 

θα σου δωσω το fiat punto μου 5 ετιας για το χαμηλωτερων δυνατοτητων μοντελλο (το οποιο τουλαχιστον θα διπλωνει οπως ειπαμε ) ενω για το top θα χρειαζεται κατι απο bmw 5αρα ή και 7αρα και πανω αντε και κανα Volvo XC60 ?

Ακομα και για καποιους απο εμας που εχουμε χρηματα κοντα 2000 γιουργια ειναι σεβαστο ποσο που δεν δικαιολογει τιποτε περρισοτερο (στο σημειο που φτσαμε πλεον) παρα την ασυδοσια των μετοχων της Apple.

Αγαπαω Apple και εχω συσκευες της (εχω γραψει σε αλλα post ) αλλα πλεον η κατασταση εχει ξεφυγει. (και δυστηχως οχι ακομη αρκετα οπως φαινεται)

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος λόγος να αναβαθμίσεις από παλαιότερο iPhone είναι να έχεις από iPhone 6s και κάτω για να δεις σημαντικές διάφορες. Κατά τα άλλα συστήνω να τα δείτε από κοντά διότι το XR λχ δεν έχει καμία διαφορά με το XS Max όσες κάμερες και αν βάλουν 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Chocobo είπε

Καλα το φανταστηκα.Αυτα δεν ενδιαφερουν τον αγοραστη παντως.Οχι οτι τα 30-40 ευρω κατω του σκρουτζ ειναι λογικη τιμη φυσικα.Ακομα και σε αυτες τις τιμες οι παλιες συσκευες ειναι ακριβες.

Θα πας να πάρεις iphone από skroutzo  μαγαζο?

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Kostasft είπε

Θα πας να πάρεις iphone από skroutzo  μαγαζο?

Εγω συγκεκριμενα μπορει οχι καθως ειναι χρονοβορα διαδικασια να μην πληρωσεις φπα.Συν οτι εχω και αλλες εκπτωσεις απο συγκεκρημενο καταστημα/τραπαιζα.

Αλλος ομως ναι.Υπαρχουν και καλα μαγαζια σκρουτζ.

Εγω βλεπω να αναβαθιζω φετος γιατι ακομα με 6s ειμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι σας κλέβουν οι πάροχοι κινητής στην Ελλάδα δεν σημάνει ότι φταίει η apple παντού στο κόσμο το κινητό βγαίνει σχεδόν δωρεάν με συμβόλαιο ξυπνήστε επιτέλους και κατακρίνεται τους παρόχους και όχι την apple 

  • Like 8
  • Thanks 3
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν εχεις Χ η Χς δεν το παιρνεις μονο εαν τραβας video για δουλεια και μη ο μονος λογος η καμερα και μην ακουσω κανεναν σας με samsung s9 ειμαι τωρα video σαν του iphone κανενα και τελος .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, grlv είπε

Αυτή είναι η διαφορά ότι θα αγορασεις κάτι το οποίο δε θα χάσεις αξία σε τρεις μήνες 

Κινητό αγοράζω ή μετοχες?

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pro max με note 10+, μιλώντας για 256gb και τα δύο, η διαφορα στην τιμή είναι μεγάλη. Πρεπει κάποιος να έχει στήσει οικοσύστημα apple  και να μη θέλει να το αποχωριστεί & να μη χρειάζεται το pen,  για να πάει να δώσει 1540€ για το iPhone. 

Εκεί που έχουν φτάσει δλδ οι τιμές Θα τα δώσει κάποιος που ούτε καν κοιτάζει android 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...