Προς το περιεχόμενο

Όλες οι τιμές των νέων iPhone 11, iPhone Pro, iPhone Pro Max στην Ελλάδα και των παλιότερων μοντέλων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, logistoulis είπε

Εγώ κατάλαβα ότι εξαντλήθηκαν τα 11, αλλιώς ας βάλουμε ότι εξαντλήθηκε το τάδε χρώμα ας πούμε

μαλλον δεν διαβασες καλα το αρθρο https://www.kathimerini.gr/1044765/article/oikonomia/ellhnikh-oikonomia/e3antlh8hkan-ta-iphones-11-thn-prwth-hmera-dia8eshs-toys

Μάλιστα, όπως αναφέρουν καλά ενημερωμένες πηγές, η ζήτηση κατευθύνθηκε για άλλη μια φορά προς τα ακριβά μοντέλα, τα iPhones 11 Pro και iPhones 11 Pro Max.

Πάνω από το 70% των συσκευών που ζητήθηκαν χθες αφορούσαν τα πανάκριβα μοντέλα της Apple. Aντίθετα η ζήτηση που παρουσιάστηκε στο εισαγωγικό μοντέλο iPhone 11περιορίσθηκε στο 20% έως 25%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 408
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, Fulgore είπε

Τα περι φθηνοτερων Κινεζων,και αλλων ναυαρχιδων που ακριβως κολλανε στο παρον θεμα?

Ελα ντε, καλη ερώτηση. 


Απλά κάποιοι δεν έχουν πανωσέντονα να κοιμηθούν οπότε έρχονται εδώ και μιλάνε για "τσιντσαντσον" για να αισθανθούν καλύτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, logistoulis είπε

Το "θέμα" αφορά τους "τσεο" και τα κέρδη τους

Για εμένα ως καταναλωτή τα λεγόμενα ακριβά μοντέλα είναι ανούσια εδώ και πολλά  χρόνια

Κάποτε ήταν ανάγκη να έχεις ένα ακριβό smartphone να κάνεις απλά καλά τη δουλειά σου, πλέον είναι από πολυτέλεια έως σπατάλη, ειδικα για αυτούς που δεν μπορούν να τα εκμεταλλευτούν (οι περισσότεροι δηλαδή)

Σιγά βρε γκουρού της τεχνολογίας.

Κανε την δουλειά σου με άσε εμάς τους άσχετους να παίρνουμε τηλέφωνα που δεν μπορούμε να τα εκμεταλλευτούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, paraskdi είπε

Σιγά βρε γκουρού της τεχνολογίας.

Κανε την δουλειά σου με άσε εμάς τους άσχετους να παίρνουμε τηλέφωνα που δεν μπορούμε να τα εκμεταλλευτούμε 

Ο,τι θες πάρε φίλε, θα κάνω εγώ κουμάντο σε λεφτά που δεν είναι δικά μου; Άμα θες βάλε φωτιά και κάψε τα το ίδιο μου κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...