Προς το περιεχόμενο

unicert bug error


Deadsell

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα. Μου έδωσαν ένα cd με τεστακια για το unicert exams που ειναι πιστοποίηση πληροφορικής word, excel, internet Κλπ

Όταν τρέχω το τεστ για το ιντερνετ και μου έχει ερώτηση για το outlook μου βγάζει αυτό το error. 

 

Μπορείτε να μου πείτε πως να το διορθώσω και γενικά τι εννοει το σφάλμα?

error.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το σφάλμα στο βγάζει πριν εμφανιστεί η ερώτηση ή δίνεις την απάντηση και μετά σου βγάζει το σφάλμα; Επειδή όμως αυτό το σφάλμα είναι πολύ συγκεκριμένο και αφορά μόνο το εξεταστικό πρόγραμμα καλά είναι να ρωτήσεις εκεί που το πήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, micos000 είπε

Αυτό το σφάλμα στο βγάζει πριν εμφανιστεί η ερώτηση ή δίνεις την απάντηση και μετά σου βγάζει το σφάλμα; Επειδή όμως αυτό το σφάλμα είναι πολύ συγκεκριμένο και αφορά μόνο το εξεταστικό πρόγραμμα καλά είναι να ρωτήσεις εκεί που το πήρες.

μου το βγαζει με το που ξεκιναει η ερωτηση αυτο το σφάλμα και το βγάζει σε κάθε ερώτηση που αφορά συγκεκριμένα το outlook. Στις ερωτήσεις με το internet explorer στο ιδιο τεστ δεν μου βγαζει σφαλματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα τεστ προσαρμόζουν τα πραγματικά προγράμματα για να σου δώσουν την ερώτηση. Αυτό σημαίνει ότι το τεστ προσπαθεί μάλλον να σβήσει τον εικονικό φάκελο trash του outlook και για κάποιον λόγο δεν τα καταφέρνει. Ποιο office έχεις; Είναι το ίδιο με αυτό του τεστ; Μήπως είναι ανοιχτό το outlook και τρέχει στο tray και δεν επιτρέπει στο τεστ να κάνει τις αλλαγές που θέλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/9/2019 στις 1:22 ΜΜ, micos000 είπε

Αυτά τα τεστ προσαρμόζουν τα πραγματικά προγράμματα για να σου δώσουν την ερώτηση. Αυτό σημαίνει ότι το τεστ προσπαθεί μάλλον να σβήσει τον εικονικό φάκελο trash του outlook και για κάποιον λόγο δεν τα καταφέρνει. Ποιο office έχεις; Είναι το ίδιο με αυτό του τεστ; Μήπως είναι ανοιχτό το outlook και τρέχει στο tray και δεν επιτρέπει στο τεστ να κάνει τις αλλαγές που θέλει;

εγω εχω τα 2013... αυτο χρησιμοποιεί αυτα 

μαμ....JPG

μμμ11222.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...