Προς το περιεχόμενο

Smartwatch Honor Watch Magic, 86,04€, @Banggood


BladeRunner14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με εκπτωτικό κωδικό BGHONOR92.

https://www.banggood.com/Huawei-Honor-Watch-Magic-Smart-Watch-1_2-AMOLED-GPS-Multi-sport-Long-Battery-Life-Smart-Watch-p-1378733.html

Τιμή στο skroutz στα 132€.

Παίρνει πολύ καλές κριτικές. https://www.skroutz.gr/s/17381024/Honor-Watch-Magic.html#reviews

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, GBOTSAS είπε

Με το τελωνείο τι κάνουμε ρε παιδιά; 

Επιλέγεις τρόπο αποστολής το priority direct mail το οποίο είναι εγγυημένο (και χιλιοδοκιμασμένο) χωρίς τελωνείο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Lesdal είπε

ξερουμε πως αποδιδει σε δραστηριοτητες οπως τρεξιμο η ποδηλασια?
εχει ακριβες gps? 

To έχω σε μαύρο και τα πάει πολύ καλά και στα δύο που αναφέρεις.

Ειδικά στην ποδηλασία που κάνω σε καθημερινή βάση, το χρησιμοποιώ εναλλάξ με το Huawei GT και το Amazfit Stratos όπου τα πάει εξίσου καλά το magic.

Το Gps του είναι ακριβές. Επίσης το magic είναι ουσιαστικά περισσότερο sportwatch και όχι τόσο smartwatch. Στο δεύτερο κομμάτι έχει τα βασικά δεν είναι όπως π.χ τα Samsung.

Επίσης έχει δυνατότητα καταγραφής καρδιακής συχνότητας 24/7.

Στα χρήματα αυτά είναι για μένα η καλύτερη επιλογή ως sportwatch  μιας και amoled οθόνη με αυτά τα χαρακτηριστικά και αυτονομία (5-6 μέρες) δεν βρίσκεις.

Το samsung s3 frontier που επίσης έχω, έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά, καλύτερο σαν smartwatch, δυνατότητα κλήσεων αλλά αυτονομία μετά βίας 2 μέρες. 

Επειδή το ήθελα και σε ασημί με καφέ λουράκι, το χτύπησα και εγώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παλι εχω 5 smartwatches (απο 80ε μεχρι 250ε μοντελα) και τα 5 λενε το καθενα οτι θελει στο θεμα αποστασης που διανυω οταν τρεχω. Σημερα ενα ελεγε 3.1 χιλιομετρα, αλλο 3.3, αλλο 3.5, αλλο ελεγε 3.7 και αλλο ελεγε 3.9 (ναι απο περιεργεια τα εβαλα ολα στο τσαντακι και αρχισα).

Γενικα δεν μπορω να καταλαβω ποσο δυσκολο ειναι εν ετη 2019 να δουλευει ΣΩΣΤΑ το μαμημενο το GPS.

Επεξ/σία από Salvation81
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Εγω παλι εχω 5 smartwatches (απο 80ε μεχρι 250ε μοντελα) και τα 5 λενε το καθενα οτι θελει στο θεμα αποστασης που διανυω οταν τρεχω. Σημερα ενα ελεγε 3.1 χιλιομετρα, αλλο 3.3, αλλο 3.5, αλλο ελεγε 3.7 και αλλο ελεγε 3.9 (ναι απο περιεργεια τα εβαλα ολα στο τσαντακι και αρχισα).

Γενικα δεν μπορω να καταλαβω ποσο δυσκολο ειναι εν ετη 2019 να δουλευει ΣΩΣΤΑ το μαμημενο το GPS.

Έπρεπε να τα φορέσεις όλα στο χέρι, μέσα στο τσαντάκι έχουν απόκλιση! 😄

@matrixxx τέλος..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Εγω παλι εχω 5 smartwatches (απο 80ε μεχρι 250ε μοντελα) και τα 5 λενε το καθενα οτι θελει στο θεμα αποστασης που διανυω οταν τρεχω. Σημερα ενα ελεγε 3.1 χιλιομετρα, αλλο 3.3, αλλο 3.5, αλλο ελεγε 3.7 και αλλο ελεγε 3.9 (ναι απο περιεργεια τα εβαλα ολα στο τσαντακι και αρχισα).

Γενικα δεν μπορω να καταλαβω ποσο δυσκολο ειναι εν ετη 2019 να δουλευει ΣΩΣΤΑ το μαμημενο το GPS.

Μεσα σε αυτα τα ρολογακια υπηρχε κανενα Garmin?
Aν ναι ποιο αν επιτρεπεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Lesdal είπε

Μεσα σε αυτα τα ρολογακια υπηρχε κανενα Garmin?
Aν ναι ποιο αν επιτρεπεται?

Οχι δεν ειμαι και τοσο των μαρκων στα smartwatches, ειχα ενα MobVoi TicWatch S2, Zeblaze THOR PRO 3G, Zeblaze THOR 5, Huami Amazfit GTR και Kingwear KW88 Pro.

Γενικα το καλυτερο ειναι το TicWatch S2 για αυτα τα πραγματα αλλα γενικα δεν πιστευω πως τα αλλα ειναι για πεταμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπόνι δεν ισχύει, αλλά σε μια έρευνα που έκανα στο alliexpress γενικά εκεί παίζουν οι τιμές, στα 90€.

Απλα δεν βρήκα κάποιο μαγαζί να στέλνει με priority mail. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...