Προς το περιεχόμενο

Ιατρός για αϋπνία


xrist0s4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, Μπορείτε να μου συστήσετε κάποιον ιατρό, ψυχοθεραπευτή (σε pm) στην Αθήνα για θέματα αϋπνίας; Θα ήθελα να είναι από προσωπική εμπειρία που αν γίνεται να μάθω κ κάποια πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, xrist0s4 είπε

Καλησπέρα, Μπορείτε να μου συστήσετε κάποιον ιατρό, ψυχοθεραπευτή (σε pm) στην Αθήνα για θέματα αϋπνίας; Θα ήθελα να είναι από προσωπική εμπειρία που αν γίνεται να μάθω κ κάποια πράγματα.

κανε εξέταση ύπνου ΑΜΕΣΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, APPLEGEEK είπε

κανε εξέταση ύπνου ΑΜΕΣΑ

Είναι για τη γυναίκα μου αλλά για να κάνει τεστ ύπνου πρέπει να κοιμηθεί,το αντίθετο δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, xrist0s4 είπε

Είναι για τη γυναίκα μου αλλά για να κάνει τεστ ύπνου πρέπει να κοιμηθεί,το αντίθετο δηλαδή.

Καλησπερα στον ευαγγελισμο εχει κεντρο μελετης υπνου. Θα προτεινα να το επισκεφτειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mitskitsamal είπε

Καλησπερα στον ευαγγελισμο εχει κεντρο μελετης υπνου. Θα προτεινα να το επισκεφτειτε.

Παιδια μελετη υπνου επειδη εχω κανει εγω για λογους υπνυκης απνοιας προυποθετει να κοιμηθεις με καλωδια πανω σου κτλ. Αν δεν σε παρει ο υπνος δεν σου δειχνει κατι. Με τη μασκα που λεει ο αλλος φιλος,με αεριο δηλαδη?Τι εξεταση ειναι αυτη?τι βρισκουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω δυσκολευομαι να δω τι σχεση εχει η αυπνια με τη μελετη υπνου που ειναι εξεταση εκλογης για το υπνοαπνοικο συνδρομο. Ποσο μαλλον το να γινει μελετη υπνου με CPAP για συμπτωματα αυπνιας. Και εγω ψυχιατρο θα προτεινα για αρχη.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καθε βραδυ διπλή δόση ροφημα χαμομήλι και θα πεφτει σε χειμέρια ναρκη σε λιγοτερο απο 30 λεπτα.

Ουτε ο Αλεξης ο νταουλιερης δεν την ξυπναει...

Επεξ/σία από ROG-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ROG-X είπε

Καθε βραδυ διπλή δόση ροφημα χαμομήλι και θα πεφτει σε χειμέρια ναρκη σε λιγοτερο απο 30 λεπτα.

Ουτε ο Αλεξης ο νταουλιερης δεν την ξυπναει...

πινει και χαμμηλι και βαλεριανα πολυ καιρο τωρα αλλα δεν εχει καποια ιδιαιτερη διαφορα,επισης σε ομοιοπαθητικο, βελονισμο,νευρολογο παθολογο στο Ηρακλειο γι αυτο ηθελα να δω μηπως εχει καποιος παρομοια εμπειρια με καποιον γιατρο στην Αθηνα μιας κ εχει περισσοτερους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...