Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμενα κινητα.


rataplan14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας .Θελω να αναφερθω σε κατι που συμβαινει σε σχεδον ολες τις αγγελιες μεταχειρισμενων κινητων και θα ηθελα και την γνωμη σας .

Λοιπον εγω ενδιαφέρομαι να αγοράσω ενα συγκεκριμενο κινητο και βλεπω οτι πολλοι τα πουλανε σχεδον στην τιμη που εχει καινουργιο .Πως ειναι δυνατον ενα μοντελο ενος χρονου το οποιο κανει καινουργιο πχ 170 ευρω να το πουλαει ο αλλος 140 η 150. Βαζω ρε φιλε μου και 20 - 30 ευρω το παιρνω του κουτιου και το ευχαριστιεμαι. Σε ορισμενα βλεπεις και διαφορα μονο 10 η 20 ευρω !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσα θέλει πουλάει ο καθένας και εννοείται για 10-20€ παίρνεις καινούργιο και όχι 1 χρόνου που το πιο πιθανό ο άλλος θα του έχει πιει το αίμα και θα θες μπαταρία. Με τέτοιες αγγελίες απλά δεν ασχολείσαι.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να του πεις τι τιμή θέλεις να το πουλήσει για να το πάρεις

.

Επεξ/σία από NikosKallithea
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Να του πεις τι τιμή θέλεις να το πουλήσει για να το πάρεις

.

Ναι σωστα και ετσι γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, rataplan14 είπε

Γεια σας .Θελω να αναφερθω σε κατι που συμβαινει σε σχεδον ολες τις αγγελιες μεταχειρισμενων κινητων και θα ηθελα και την γνωμη σας .

Λοιπον εγω ενδιαφέρομαι να αγοράσω ενα συγκεκριμενο κινητο και βλεπω οτι πολλοι τα πουλανε σχεδον στην τιμη που εχει καινουργιο .Πως ειναι δυνατον ενα μοντελο ενος χρονου το οποιο κανει καινουργιο πχ 170 ευρω να το πουλαει ο αλλος 140 η 150. Βαζω ρε φιλε μου και 20 - 30 ευρω το παιρνω του κουτιου και το ευχαριστιεμαι. Σε ορισμενα βλεπεις και διαφορα μονο 10 η 20 ευρω !!!!!!!

Εν μέρει έχεις δίκιο αλλά υπάρχει κ η άλλη άποψη που π.χ ο αγοραστής θέλει να το πάρει τσάμπα η συγκρίνει τιμες Κίνας η σκρουτζ με τιμές Ελλάδας κ επισημης εγγύησης . Δεν γίνεται να αγοράσεις κινητό που έχει μια άλφα τιμή και είναι αγοράσμενο από Ελλάδα με διετή εγγύηση ,με την τιμή που κάνει στην Κίνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχει συζητηθει παμπολες φορες ολο αυτο. Ο καθενας πουλαει οσο θελει. Αλλα πραγματικα οσο θελει. Αν εγω επιχειρησω να πουλησω το Note μου 2k επειδη τοσο το κοστολογω, δεν υπαρχει τποτα μεμπτο σε αυτο. Απλως θα μου μεινει και θα το κοιταω. 

Θελω να πω, οταν βρισκεται μια αγγελια που πουλαει Χ ευρω παραπανω απ΄οσο θα το κοστολογουσατε εσεις το αντικειμενο, απλως προσπεραστε και αγοραστε το απο την αγγελια που θα το πουλαει κοντα στα χρηματα που διαθετετε. Τωρα βεβαια αν ολες οι αγγελιες το πουλανε Χ ευρω παραπανω απ'οσο θα το κοστολογουσατε εσεις το αντικειμενο, ε ισως υπαρχει λογος.

Κατατα, ευχαριστουμε για τη συμμετοχη.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...