Προς το περιεχόμενο

DANIU 25 in 1 Multi-purpose Precision Screwdriver Wallet Set Repairtools 2,72€ Banggood


giorgos1486

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω ότι για τα χρήματα αυτά είναι πολύ τίμιο:

https://www.banggood.com/DANIU-25-in-1-Multi-purpose-Precision-Screwdriver-Wallet-Set-Repair-Tools-p-940063.html?rmmds=search

 

Επεξ/σία από giorgos1486
  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, giorgos1486 είπε

να δουλευε και το λινκ καλα θα ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ntinaras είπε

να δουλευε και το λινκ καλα θα ηταν

Το πατούσα και εγώ από κινητό και δεν έκανε τίποτα, πάει το κινητό λέω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μακρια. Το εχω παρει και δεν αξιζει. Οι μυτες δεν μπαινουν καλα , και θελουν πενσα για να βγουν μετα, ενω αλλες μυτες πεφτουν

και δεν συγκρατουνται καθολου

  • Like 5
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω αρκετό καιρό, το είχα πάρει κάτω απο 2€. Καλό είναι, για μόστρα πιο πολύ, όχι πολύ εργονομικό.

Μόλις τώρα, serdakis είπε

Παιδια μακρια. Το εχω παρει και δεν αξιζει. Οι μυτες δεν μπαινουν καλα , και θελουν πενσα για να βγουν μετα, ενω αλλες μυτες πεφτουν

και δεν συγκρατουνται καθολου

Εγώ δεν είχα πρόβλημα και το έχω χρησιμοποιήσει αρκετά. Ίσως να έπεσες σε ελαττωματικό, ίσως να μην το έσφιγγες κι εσύ καλά. Μικρή η χασούρα πάντως.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν κάποιος θέλει μια στο τόσο να "παίξει" με κανένα κινητό καλό είναι για καμιά. Όπως αναφέρθηκε για εφέ καλές είναι για να το παίζει κάποιος μαστόρι :) 

ΑΛΛΑ οι μύτες απέχουν πολύ από τις σωστές προδιαγραφές. Για μένα δώστε πχ 5-7 ευρώ παραπάνω και πάρτε branded (πχ με Philips Wiha ). Οι πρώτες ποιότητες των branded είναι πολύ φθηνές αλλά η διαφορά μέρα με την νύχτα στην καταπόνηση που προκαλούν στις βίδες. Όταν βλέπετε ότι κάποιες φορές "τρώγονται" οι βίδες δεν είναι επειδή είναι μάπα οι βίδες αλλά επειδή το κατσαβίδι είναι μάπα (εφόσον χρησιμοποιήθηκε καταρχάς το σωστό :P ) και δεν ασκεί σωστά ροπή.

Επεξ/σία από Billator
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα παρει 90 λεπτα απο gearbest σε καποια φαση που τα χαριζε.

Το χρησιμοποιω για λαπτοπακια κλπ. Δεν εχω καποιο θεμα στα 1-2 χρονια που το εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Billator είπε

Αν κάποιος θέλει μια στο τόσο να "παίξει" με κανένα κινητό καλό είναι για καμιά. Όπως αναφέρθηκε για εφέ καλές είναι για να το παίζει κάποιος μαστόρι :) 

ΑΛΛΑ οι μύτες απέχουν πολύ από τις σωστές προδιαγραφές. Για μένα δώστε πχ 5-7 ευρώ παραπάνω και πάρτε branded (πχ με Philips Wiha ). Οι πρώτες ποιότητες των branded είναι πολύ φθηνές αλλά η διαφορά μέρα με την νύχτα στην καταπόνηση που προκαλούν στις βίδες. Όταν βλέπετε ότι κάποιες φορές "τρώγονται" οι βίδες δεν είναι επειδή είναι μάπα οι βίδες αλλά επειδή το κατσαβίδι είναι μάπα (εφόσον χρησιμοποιήθηκε καταρχάς το σωστό :P ) και δεν ασκεί σωστά ροπή.

Απόλυτα σωστός. Ψάξτε στο ebay ή στο Γερμανικό Amazon για Wiha  ή Wera και θα τα έχετε μια ζωή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bill987 είπε

Το πατούσα και εγώ από κινητό και δεν έκανε τίποτα, πάει το κινητό λέω :D

Καμιά καλή προσφορά για κινητό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=14200310&SearchText=25+in+1+screwdriver+set&switch_new_app=y

 

Σε ιδια και χαμηλοτερη τιμη παιζει (με αλλη μαρκα γιατι ειναι OEM ολα αυτα) και στο AliExpress (δειτε την αναζητηση πανω, εδω το φθηνοτερο που βρηκα με μια γρηγορη ματια). Δεν νομιζω οτι αξιζει να τρεξει κανεις εκτος και αν οντως κοιταει αυτον τον καιρο, φθηνα σετακια ειναι αυτα που δεν πολυαντεχουν. Καλα ειναι σε περιπτωση που σας τυχει να ανοιξετε καμια συσκευη με περιεργες βιδες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...