Προς το περιεχόμενο

GS10+  χρωμα για μεταπωληση


makisgiasena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι αναμεσα στο κοκκινο και στο μαυρο  GS10+ αλλα δεν ξερω πιο να παρω, απο τη μια το κοκκινο φαινεται πολυ ομορφο απο την αλλη το μαυρο θα ειναι πιο ευκολο στη μεταπωληση. ισχυει κατι τετοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, makisgiasena είπε

Ειμαι αναμεσα στο κοκκινο και στο μαυρο  GS10+ αλλα δεν ξερω πιο να παρω, απο τη μια το κοκκινο φαινεται πολυ ομορφο απο την αλλη το μαυρο θα ειναι πιο ευκολο στη μεταπωληση. ισχυει κατι τετοιο;

E δεν μπορείς να περιμένεις υπεύθυνη απάντηση αφού ειναι υποκειμενικό αυτό αλλά γενικά το μαύρο θεωρείται πιο safe για μεταπώληση όντως. Απο την άλλη ακόμα δεν το πήρες και σκέφτεσαι το χρώμα για τη μεταπώληση? Δηλαδή αν σου αρέσει το κόκκινο θα το πάρεις μαύρο να το απολαύσεις λιγότερο για να το πουλήσεις ευκολότερα κάποτε? Λίγο παράλογο μου φάινεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cloud13 είπε

E δεν μπορείς να περιμένεις υπεύθυνη απάντηση αφού ειναι υποκειμενικό αυτό αλλά γενικά το μαύρο θεωρείται πιο safe για μεταπώληση όντως. Απο την άλλη ακόμα δεν το πήρες και σκέφτεσαι το χρώμα για τη μεταπώληση? Δηλαδή αν σου αρέσει το κόκκινο θα το πάρεις μαύρο να το απολαύσεις λιγότερο για να το πουλήσεις ευκολότερα κάποτε? Λίγο παράλογο μου φάινεται!

 Οχι ρε φιλε αλλα ειναι και αυτο ενα κομματι μιας αγορας, αν παρεις γιαρις κοκκινο 12 χιλιαρικα, μπορει να σαρεσει αλλα σε 5 χρονια που να θες να το πουλησεις να μην το παρει κανεις και να μην ξερεις τι να κανεις. Θελω να πω πλεον που τα κινητα ειναι τοσο ακριβα ειναι και καποιου ειδους επενδυση που κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...