Προς το περιεχόμενο

Flash Deals [email protected]


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, carolosjk είπε

https://www.amazon.fr/Logitech-Master-Souris-sans-Windows/dp/B0761YL588/

Αυτό αξίζει; Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τα mx master, αλλά ποια έκδοση του είναι η καλύτερη;

Μια χαρά είναι, αν δεν θέλεις Flow, πάρε το, αν θέλεις Flow πας σε Master 2S ή Master 3 (κυκλοφόρησε μόλις).

Σε αυτά τα λεφτά δεν κοιτάς αλλού αν πρόκειται για δουλειά γραφείο/επεξεργασία εικόνας & video. Αν θέλεις gaming, πάρε το 502.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vagdesign είπε

Μια χαρά είναι, αν δεν θέλεις Flow, πάρε το, αν θέλεις Flow πας σε Master 2S ή Master 3 (κυκλοφόρησε μόλις).

Σε αυτά τα λεφτά δεν κοιτάς αλλού αν πρόκειται για δουλειά γραφείο/επεξεργασία εικόνας & video. Αν θέλεις gaming, πάρε το 502.

Δεν χρειάζεται το Flow, έχει η microsoft δικό της εργαλείο.

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35460

Κατά τα άλλα συμφωνώ σε όλα. Έχω το 2S και είμαι τόσο ευχαριστημένος που θέλω να χτυπήσω το 3 καθαρά από ενθουσιασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, shattered είπε

αν δεν κάνω λάθος τα mx master και mx anywhere που έχει σε προσφορά (30 και 40 πριν την αλλαγή φπα και τα μεταφορικά είναι darkfield)
δεν ξέρω αν είναι παλαιότερη έκδοση ...

αν και δεν το χρειαζομαι αμεσα ψηνομαι..

ομως δεν γνωριζουμε τις διαφορες 2/2s/Ams

...............................................................................................

 

https://foxnomad.com/2019/03/28/the-difference-between-the-best-wireless-mouse-for-travel-logitech-mx-anywhere-2-vs-2s/

που θα χρειαστω 4000dpi αντι για 1000?

....................................................................................

 

Amara330/11/2017 17:21

Received....so AMZ means Amazon Logitech Boxed version (Not Retail)...mine …Read more


Should be new - return and ask for a replacement.

Did anyone get a travel case with theirs? I kind of expected one, I had an earlier model which came with one.

Επεξ/σία από drdedus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, andreasece είπε

Δεν χρειάζεται το Flow, έχει η microsoft δικό της εργαλείο.

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35460

Κατά τα άλλα συμφωνώ σε όλα. Έχω το 2S και είμαι τόσο ευχαριστημένος που θέλω να χτυπήσω το 3 καθαρά από ενθουσιασμό.

Το Flow είναι cross-platform, μετακινείς τον κέρσορα από Windows σε Mac όπως αυτό που αναφέρεις.
Εγώ γι'αυτό το λόγο αναβάθμισα από το Master MX στο Master MX 2S.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, c_access είπε

Ουπς, γαμώτο δεν το προσεξα. Το ακυρωσα. Παίζει κανενα αντίστοιχης τιμής αλλά qwerty?

Εγώ πήρα Corsair K95 από Amazon Ισπανίας που έχει καλή τιμή τώρα 155€

 

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, DsLmAnIaC είπε

Δηλαδή εσύ τι θεωρείς σαν προσφορά, την έκπτωση 50% και άνω ας πούμε;

Εγω;   Προσφορα...ναι... Πανω απο 20%....τουλαχιστον...!

 

 

Αλλα αφου εχει θεσπιστει κανονισμος, ανω του 10% να ποσταρεται, οκ....κανενα προβλημα. Απλα, ρωτησα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 ώρες πριν, cabdik είπε

Εγω;   Προσφορα...ναι... Πανω απο 20%....τουλαχιστον...!

Αλλα αφου εχει θεσπιστει κανονισμος, ανω του 10% να ποσταρεται, οκ....κανενα προβλημα. Απλα, ρωτησα.......

1. Πρωτ' απ' ολα πρεπει η τιμη να αποτελει προσφορα (να ειναι αρκετα φτηνοτερο το προιον απο τον ανταγωνισμο, ας πουμε ενα 10-15% τουλαχιστον)

 

Απο τις οδηγιες... 

Το "10%" λοιπον ειναι κατι που ατυπα εχει οριστει ως το ελαχιστο ποσοστο διαφορας, ως ενδειξη ανοχης, αλλα και ως ενα αντικειμενικο κριτηριο που παντα θα πρεπει να υπαρχει, για να υπαρχει ενας "μπουσουλας". Απο εκει και περα ο καθενας εχει προσωπικα κριτηρια και "ζυγαριες" για το τι ειναι προσφορα και ειμαι απο αυτους που συμφωνουν μαζι σου. Εχω αλλωστε γραψει πολλες φορες τη γνωμη μου ως μελος οτι μια διαφορα του 10% σπανια μπορει να αποτελει λογο για ανοιγμα θεματος (για μενα τουλαχιστον), σε καμια περιπτωση μαλιστα για περιπτωσεις αμαζον, δηλαδη αναμονη παραλαβης, να τρεχεις ταχυδρομεια, υψηλοτερη τιμη για εμας απο οτι για το μεγαλυτερο μερος της Ευρωπης λογω μεταφορικων που οι αλλοι δεν πληρωνουν κλπ.

Και εγω απο 30% και πανω ανοιγω (και θα ανοιγα) θεμα.

Αλλα αυτα δεν αφορουν τους υπολοιπους ειδικα μεσα σε ενα θεμα προσφορας - ειναι ειπωμενα ετσι και αλλιως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...