Προς το περιεχόμενο

Σεμιναρια


Paanoss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα,θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με τα σεμιναρια στο βιογραφικο.Μπορω να αναφερω στο βιογραφικο μου, στο σημειο που αναφερονται τα σεμιναρια,σεμιναρια στα οποια εχω παει αλλα δεν μου δοθηκε καποια πιστοποιηση;Ας πουμε σε ενα απο education festival που εχω κοιταξει δεν αναφερει καπου οτι δινεται μαζι με την παρακολουθηση καποιου σεμιναριου και η καταλληλη πιστοποιηση..Σε περιπτωση που δεν δινεται,δεν μπορω να αναφερω στο βιογραφικο οτι εχω παρσκολουθησει το ταδε σεμιναριο απο τον ταδε φορεα διοργανωσης ετσι;

Επεξ/σία από Paanoss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν έχεις με τι να γεμίσεις την πρώτη σελίδα του βιογραφικού βάλε κάποιο σεμινάριο σχετικό με το αντικείμενο και που να έχει διαρκέσει για ένα σεβαστό χρονικό διάστημα, όχι κάτι σεμιναριάκια λίγων ωρών, για μένα πάντως, απλά γράφω οτι έχω παρακολουθήσει π.χ τόσα σεμινάρια από τότε ως τότε, αν θέλουν περισσότερες λεπτομέρειες στην συνέντευξη έχω και ένα αναλυτικότερο βιογραφικό που γράφω τα πάντα των πάντων. Αν δεν έχεις πάρει βεβαίωση παρακολούθησης δεν αναγράφεις τίποτα.

Επεξ/σία από Βασίλης_29
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Βασίλης_29 είπε

Αν δεν έχεις με τι να γεμίσεις την πρώτη σελίδα του βιογραφικού βάλε κάποιο σεμινάριο σχετικό με το αντικείμενο και που να έχει διαρκέσει για ένα σεβαστό χρονικό διάστημα, όχι κάτι σεμιναριάκια λίγων ωρών, για μένα πάντως, απλά γράφω οτι έχω παρακολουθήσει π.χ τόσα σεμινάρια από τότε ως τότε, αν θέλουν περισσότερες λεπτομέρειες στην συνέντευξη έχω και ένα αναλυτικότερο βιογραφικό που γράφω τα πάντα των πάντων. Αν δεν έχεις πάρει βεβαίωση παρακολούθησης δεν αναγράφεις τίποτα.

Το σεβαστο χρονικο διαστημα μηοως θα μπορουσες να μου πεις πως το προσδιοριζεις;Σεμιναρια ανω των 50 ωρων ας πουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να στο προσδιορίσω συγκεκριμένα, αναφέρομαι σε σεμινάρια που πηγαίνεις μέρες και τα παρακολουθείς, όχι ημερίσιας διάρκειας λίγων ωρών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δουλέψει σε διάφορες δουλειές με διαφορετικό αντικείμενο, έχω πάει και σε συνεντεύξεις σε πολυεθνικές.

Στην Ελλάδα ποτέ δεν μου ζητήθηκε όχι χαρτί από σεμινάριο αλλά ούτε καν το χαρτί από το βασικό πτυχιο ή μεταπτυχιακό.

Στο εξωτερικό μου είχε ζητηθεί το πτυχίο τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...