Προς το περιεχόμενο

hotspot-δεν μπορω να συνδεθω


artist1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα εκανα hotspot το κινητο μου και ενω βαζω τον κωδικο στο λαπτοπ μου ΔΕΝ συνδεεται (δεν ειναι πως γυρναει γυρναει κλπ αμεσως με το που βαζω κωδικο απετυχε λεει) παταω αντιμετωπιση προβληματων και λεει προβλημα ασυρματης συνδεσης ή σημειου προσβασης.

Μηπως πρεπει να βαλω το κινητο πολυ μακρυα μου; Τι να πω. Το λαπτοπ μου συνδεεται κανονικα στο δικτυο του σπιτιου μου που ειναι ασυρματο.

Επεξ/σία από artist1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, artist1 είπε

Καλησπερα εκανα hotspot το κινητο μου και ενω βαζω τον κωδικο στο λαπτοπ μου ΔΕΝ συνδεεται (δεν ειναι πως γυρναει γυρναει κλπ αμεσως με το που βαζω κωδικο απετυχε λεει) παταω αντιμετωπιση προβληματων και λεει προβλημα ασυρματης συνδεσης ή σημειου προσβασης.

Μηπως πρεπει να βαλω το κινητο πολυ μακρυα μου; Τι να πω. Το λαπτοπ μου συνδεεται κανονικα στο δικτυο του σπιτιου μου που ειναι ασυρματο.

Δοκίμασε χωρίς ασφάλεια/κωδικό ,αφαιρεσε το απο το κινητό. (security=none)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Δοκίμασε χωρίς ασφάλεια/κωδικό ,αφαιρεσε το απο το κινητό. (security=none)

Σε ευχαριστω πολυ! το δοκιμασα δηλαδη εβαλα "να συνδεονται ολες οι συσκευες" και μου ζητησε ομως και παλι τον κωδικο μου, αλλα συνδεομαι μια χαρα τωρα!

Αλλα γιατι συνεβαινε αυτο;

Επισης τωρα δεν θα μπορουν ΟΛΟΙ να μπαινουν απο εμενα; Επειδη μου ζηταει κωδικο και δεν βλεπω να φαινεται ανοιχτο προς ολους το δικτυο να υποθετω πως το "να συνδεονται ολες οι συσκευες" σημαινε κατι αλλο τελικα; Πειτε μου αν ειναι να ξερω πληροφοριακα.

Επεξ/σία από artist1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...