Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με κάμερα xiaomi mi a3


christ1999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Τις τελευταίες μέρες μου παρουσιάστηκε πρόβλημα στην κάμερα του αναφερόμενου κινητού. Ενώ βγάζει κανονικά φωτογραφίες, αν πατήσω το κυκλάκι κάτω αριστερά για να τη δω γίνεται γκρι σαν να μην τραβήχτηκε ποτέ και στην συλλογή δεν υπάρχει. Στη λειτουργία του βίντεο, πατάω για να γίνει έναρξη καταγραφής όμως δεν ξεκινάει ποτέ. Σε εφαρμογές που έχουν πρόσβαση στην κάμερα (facebook, messenger, instagram) τόσο η λήψη φωτογραφιών όσο και βίντεο γίνεται κανονικά και αν επιλέξω να αποθηκευτούν γίνεται κι αυτό κανονικά.  Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αποθήκευση, κάνεις σε κάρτα μνήμης, ή στην εσωτερική μνήμη του κινητού; (Δεν ξέρω αν παίρνει SD το συγκεκριμένο).

Εάν έχεις κάρτα μνήμης, φορμαρισέ τη μέσα στη συσκευή και ξαναδοκίμασε. Ακριβώς το ίδιο είχα πάθει παλαιότερα σε ένα motorola. 

Ούπς.. Μόλις είδα πως το έφτιαξες....

 

Επεξ/σία από tasvar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tasvar είπε

Αποθήκευση, κάνεις σε κάρτα μνήμης, ή στην εσωτερική μνήμη του κινητού; (Δεν ξέρω αν παίρνει SD το συγκεκριμένο).

Εάν έχεις κάρτα μνήμης, φορμαρισέ τη μέσα στη συσκευή και ξαναδοκίμασε. Ακριβώς το ίδιο είχα πάθει παλαιότερα σε ένα motorola. 

Ούπς.. Μόλις είδα πως το έφτιαξες....

Παίρνει κάρτα στην δεύτερη σιμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα παίδες,στα καλά καθούμενα κ σε μένα το ίδιο πρόβλημα: ούτε φωτό αποθηκεύει, ούτε βίντεο....κ με κάρτα 128gb....για πείτε καμιά συμβουλή.... ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...