Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Mario Kart Tour σε iOS και Android, με επιλογή μηνιαίας συνδρομής


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
20 ώρες πριν, vagosvts7 είπε

Τέτοιο παιχνίδι και να μην έχει online multiplayer ? Αυτό είναι game για online !! Μακάρι να βγάλουν online multiplayer και χωρίς πληρωμή !! Ζητάω πολλά ??

Αυτο περιμενω κι εγω, πάντως απ'ο,τι φαινεται θα γίνει διαθέσιμη η επιλογη αυτή μελλοντικα. Δε νομιζω να ειναι επι πληρωμή αυτο το feature πάντως. Πιστεύω περισσοτερα θα βγαλουν απο τα πιτσιρίκια που θα κανουν in game purchases για να κερδιζουν τους φιλους τους.

Πολυ συμπαθητικό παιχνιδακι εν τω μεταξύ, εχω ψιλοκολλησει και γενικα δεν παίζω παιχνίδια στο κινητο, αλλα ειναι γρήγορο το συγκεκριμένο, αρα βολεύει σε καμια συγκοινωνία κλπ και παίζεται σε portrait που προσωπικα το προτιμώ.  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 26/9/2019 στις 8:46 ΜΜ, aris1986 είπε

Τι κακομοίρηδες θα υπάρξουν να βάζουν μηνιαία συνδρομή καλά για για τα άλλα αλλα και για αυτό;... Κλαίω.

Nintendo, EA και blizzard. Δεν χαρίζουν cent του Άγγελου τους...

και εγω εχω για τα μαριο ζελντα κτλπ, 10 παιχιδια πες εχει και την εχουν δει, παρατανες το wii u αντι να βγαλουν παιχνιδια, και κανουν το ιδιο απο την αρχη αλλα για να δουμε ποσο θα αντεξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stormrain είπε

Αυτο περιμενω κι εγω, πάντως απ'ο,τι φαινεται θα γίνει διαθέσιμη η επιλογη αυτή μελλοντικα. Δε νομιζω να ειναι επι πληρωμή αυτο το feature πάντως. Πιστεύω περισσοτερα θα βγαλουν απο τα πιτσιρίκια που θα κανουν in game purchases για να κερδιζουν τους φιλους τους.

Πολυ συμπαθητικό παιχνιδακι εν τω μεταξύ, εχω ψιλοκολλησει και γενικα δεν παίζω παιχνίδια στο κινητο, αλλα ειναι γρήγορο το συγκεκριμένο, αρα βολεύει σε καμια συγκοινωνία κλπ και παίζεται σε portrait που προσωπικα το προτιμώ.  :)

Για smartphone έκδοση το παιχνίδι όντως είναι πολύ καλό και έχει βατό χειρισμό αν και περίμενα να είναι κάπως με το touch αλλά το έχουν φέρει στα μέτρα των smartphone.. Έχει και όμορφα γραφικά.. Αντε μακάρι να βγει και multi και δωρεάν κάποια στιγμή, θα έχει πολύ περισσότερο ενδιαφέρον.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...