Προς το περιεχόμενο

instgram - sumsung s9


Ifantisteo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορώ να κοινοποιήσω φωτό στο ινσταγραμ και ταυτοχρονα στη σελιδα στο φβ. Μου ζητάει να δημιουργήσω σελίδα ενώ συνδέθηκα στο ινσταγραμ μέσω της σελίδας. Το δοκίμασα και δημιουργεί καινούργια σελίδα, διέγραψα την εφαρμογή και μετά κάνει τα ίδια. Με το Σ6 ήταν όλα τέλεια και έκανα εναλαγή λογαριασμών προσωπικού και επαγγελματικης σελιδας στο σ 9 δεν μπορώ να συνδέσω καν το δεύτερο λογαριασμό ινσταγραμ. Καμιά βοήθεια παρακαλώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Ifantisteo είπε

Δεν μπορώ να κοινοποιήσω φωτό στο ινσταγραμ και ταυτοχρονα στη σελιδα στο φβ. Μου ζητάει να δημιουργήσω σελίδα ενώ συνδέθηκα στο ινσταγραμ μέσω της σελίδας. Το δοκίμασα και δημιουργεί καινούργια σελίδα, διέγραψα την εφαρμογή και μετά κάνει τα ίδια. Με το Σ6 ήταν όλα τέλεια και έκανα εναλαγή λογαριασμών προσωπικού και επαγγελματικης σελιδας στο σ 9 δεν μπορώ να συνδέσω καν το δεύτερο λογαριασμό ινσταγραμ. Καμιά βοήθεια παρακαλώ

Εγώ έχω 4, τι εννοείς;

Ναι, S9 έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον θέλω να κανω σύνδεση σε 2 λογαριασμούς και δεύτερον οταν ανεβάζω φωτογραφία και προσπαθω να κοινοποιήσω ταυτόχρονα σε φβ δεν μορεί να συνδεθεί με το φβ από όπου έκανα σύνδεση στο ινσταγραμ και μου ζητάει να κάνω καινουργια σελίδα φβ μέσω ινσταγκραμ. Επίσης στις ρυθμίσεις δεν βρίσκω πως κανω αποσύνδεση και τέλος όταν προσπαθώ να μπω φβ μου ζητάει να κάνω καινούργια σελίδα φβ

Screenshot_20190927-104247_Instagram.jpg

Screenshot_20190927-104629_Instagram.jpg

Screenshot_20190927-104639_Instagram.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...