Προς το περιεχόμενο

Macbook or what?


Stell_10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στα παιδιά! Λοιπόν, θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για το θεμα...εγω είμαι φοιτήτρια στη τμημα ναυτιλιακών σπουδών. Θα ηθελα να πάρω ενα καινούργιο λαπτοπ και σκέφτηκα να επενδύσω σε ενα απο τα macbook του '19. Ωστόσο θελω να μου πείτε κατα πόσο αξίζει κατι τέτοιο. Γιατι εγώ πηγαίνω με το σκεπτικό να το χρησιμοποιώ για τα βασικά της σχολής (+ μια part time δουλεία που εχω πανω στον τομέα μου) και σε 3 χρονάκια θα φύγω για Αγγλια για μεταπτυχιακό και λογικά καποια δουλειά αν μπορω να συμβαδίσω με τις απαιτήσεις του μεταπτυχιακού. Θα επενδύσω που θα επενδύσω ενα τέτοιο ποσο και θα ηθελα δηλαδη να με βγαλει καθαρή για το επόμενο διάστημα των 5-7 χρόνων. Και παραπανω δηλαδη αν ειναι εφικτό κατι τέτοιο κλπ. Τι εχετε να πείτε?           

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρω οτι δεν υπαρχει λογος να σκασεις τοσα λεφτα για κατι τετοιο. Δεν κανω κουμαντο στην τσεπη σου, απλα ειναι ανουσιο.

Υπαρχουν παρα πολλα λαπτοπ που θα σε βγαλουν ασπροπροσωπη για τα επομενα χρονια.

Βεβαια ειναι και αναλογως το τι προγραμματα θα χρησιμοποιηθουν στο λαπτοπ. Ποια θα ειναι η χρηση του δηλαδη.

Μπορεις να βρεις δυνατα λαπτοπ στην μιση τιμη του Mac και με καλη κατασκευη.

Υπαρχει και αντιστοιχο θεμα που πολλοι θα σε βοηθησουνε. Κανε ερωτηση εδω :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...