Προς το περιεχόμενο

Μπορείτε να βοηθήσετε? (δυσανάγνωστο τηλ νούμερο σε φωτογραφια)


heros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δημοσιεύω εδώ γιατι νομίζω  είναι το πιο πλησιέστερο  forum  που μπορώ να το βάλω...

Προσπαθώ απο μιά φωτο του  streetview το 2014  να βρώ το τηλέφωνο που απεικονίζεται σε ενα ενοικιαστήριο  τοτε....

 Τα πρώτα νουμερα ειναι προβλεψιμα και καπως και τα τελευταία. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να ξεθολώνει την εικόνα μήπως και υπολογίσουμε τα περισσότερα?

Επισυνάπτω την φωτογραφία σε bpm  ασυμπίεστη και θα ήμουν και υποχρεος αν κάποιος που έχει τα προγράμματα έτρεχε τα αντίστοιχα φιλτρα.. (φαντάζομαι  το  photoshop   θα βοηθούσε... αλλα ουτε το έχω και ουτε αν το ειχα θα ήξερα να το χρησιμοποιήσω.....) 

https://gofile.io/?c=m6kWiR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν είμαστε fbi σε ταινία δε νομίζω να γίνεται κάτι τέτοιο. Αν μας δώσεις διεύθυνση στο googlemaps όμως μπορώ να τρέξω έναν ειδικό αλγόριθμο (aka. google με το χέρι) να βρω επιχειρήσεις και καταχωρημένα τηλέφωνα σε αυτή τη διεύθυνση που μπορούν να ταιριάζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πάλεψα λίγο με το photoshop μήπως και καταφέρω να ξεχωρίσω κάτι αλλά δεν γίνεται τίποτα. Απευθύνσου στο τοπικό γραφείο του fbi της περιοχής σου. :)

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/9/2019 στις 9:54 ΠΜ, jackess είπε

Επειδή δεν είμαστε fbi σε ταινία δε νομίζω να γίνεται κάτι τέτοιο. Αν μας δώσεις διεύθυνση στο googlemaps όμως μπορώ να τρέξω έναν ειδικό αλγόριθμο (aka. google με το χέρι) να βρω επιχειρήσεις και καταχωρημένα τηλέφωνα σε αυτή τη διεύθυνση που μπορούν να ταιριάζουν...

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις... το μερος αυτο ηταν ενα  videoclub εκλεισε το τηλέφωνο του το εχω... ειναι κομμενο.... η κυρια που το ειχε ...ακουγεται οτι εβαλε χοντρα φεσια... και εχω απλα ψαχνω να νοικιασω τον χωρο κα ιδεν βρισκω τον ιδιοκτητη..... Στην διευθυνση αυτη βγαζει το  videoclub δεν δινει κατι αλλο... Δεν ξερω αν πηγαινα με το κτηματολογιο... πηγα και στην πολυκατοικια..ουτε ο διαχειριστης τον γνωριζει... τους χρωσταει και καμποσα κοινοχρηστα.....

διαβασα και αυτο

3.Δήμος , εκεί αν υπάρχει Πράξη Εφαρμογής θα κάνεις ΣΙΓΟΥΡΑ δουλειά σου

τι θα πει αυτο .. τι θα ρωτησω τον δημο?

Επεξ/σία από heros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο με reverse engineering ισως κανεις δουλεια... με την διευθυνση ισως βρεις καποιο ονομα που μενει εκει κ με 1-2 τηλεφωνηματα ισως μαθεις το ονομα του ιδιοκτητη του ακινητου. απο την φωτογραφια ουτε για πλακα δεν παιζει να βρεις το νουμερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να υπαρχει, εφοσον δεν εχει κ εκει "ενοικιαζεται" ειναι ασκοπο να ψαξει. και εξηγω γιατι το λεω.

Οι μεσιτες για να ψαρεψουν πελάτη, ξανανεβαζουν απειρες αγγελιες που δεν τους νοιαζει αν ισχυουν ακομα η οχι. εχω προσωπικη εμπειρια με αυτο... ο αδερφος μου πηρε ενα σπιτι το 2016. πριν περιπου 1 βδομαδα κοιτουσε τις αγγελιες και επεσε πανω στο σπιτι του, αναδημοσιευμενο σαν νεα αγγελια το 2018!!!!!  τους πηρε τηλεφωνο και καλα να το παιξει ενδιαφερομενος κ δεν τον πηραν ποτε πισω αν θυμαμαι καλα.

οποτε αν δεν υπαρχει ενεργη διαδικασια που να το εχει δωσει στον μεσιτη κ να εχει βαλει το τηλεφωνο του μεσητικου πανω στο καταστημα σε καμια τζαμαρια, δυσκολο απο σπιτογατο να κανει δουλεια.

20 ώρες πριν, Ηλεκτροσόκ είπε

Θα σου λεγα να δεις στο spitogato αν υπαρχει αγγελία για το μερος

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...