Προς το περιεχόμενο

Note 10 plus και θήκη


mousteris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους,

Αναμένω το παραπάνω κινητό, το Samsung note 10 plus, και εκεί που είχα διαλέξει θήκη τύπου πορτοφόλι, ώστε να υπάρχει μια τυπική επιπλέον προστασία, "πήρε το αυτί μου" στο διαδίκτυο ότι θήκες με μαγνήτη προκαλούν παρεμβολές στο s pen.

Αυτό που θα ήθελα να σας ρωτήσω είναι μήπως ξέρετε κάτι παραπάνω στο συγκεκριμένο θέμα. Εάν υπάρχει κάποια η οποία αφήνει το s pen να κάνει τη δουλειά του.

Έχω δει τις θήκες της Samsung όπου κλείνουν μπροστά και μάλλον δε χρησιμοποιούν μαγνήτη, όμως αφήνουν σχεδόν όλο το κάτω μέρος απροστάτευτο ( κρύβουν μόνο τις γωνίες ).

Παρακαλώ τα φώτα σας φίλοι μου.

Mousteris

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν ξερω συγκεκριμενα για το 10ρι, αλλα σε ολα τα Note δημιουργουν θεμα οι μαγνητες, τρελαινουν το spen. Καλο ειναι να αποφυγεις τετοιες θηκες. Αλλωστε λογικα θα  υπαρχουν και τυπου πορτοφολι που κλεινουν με κουμπακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις ένα Whitestone Dome Tempered Glass και μια θήκη για πλάτη Shockproof Rugged Armor και θα είσαι καλυμμένος.

Είναι λίγο ακριβό το Tempered αλλά για τέτοιο κινητό αξίζει.

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Η αλήθεια είναι ότι έχω παραγγείλει το Whitestone Dome Tempered Glass... Πριν έρθει το κινητό στα χέρια μου.

οσο για τη θήκη μάλλον θα πάρω δύο.. μια με μαγνήτη και μια κανονική.

 

@  Dreammpompo, θα μπορούσες να μου αναφέρεις μάρκα ή μοντέλο της θήκης της;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Έχω το συγκεκριμένο τηλέφωνο.  Φίλε μου εδώ και χρονια έχω σταματήσει να χρησιμοποιώ tempered glass και το μόνο που βάζω είναι θήκη msvii που είναι ίσως η πιο λεπτή στην αγορά και μαλιστα με φανταστική  αίσθηση στο χέρι.  Όσο καλό και να είναι το τζαμακι την αίσθηση που έχει η γυμνη οθονη δεν την φτάνει. Όσο για τις γρατζουνιές με τα gorilla glass δρν χρειάζεσαι να φοβάσαι τίποτα. Τώρα καμία γραμμουλα σαν τρίχα που μπορεί να φαίνεται στο φως με σβησμενη οθόνη  Ε δεν εγινε και τιποτα.  Εχουν περάσει ολα τα samsung από τα χέρια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...