Προς το περιεχόμενο

2 μηνες για να μπει η γραμη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε μια βδομαδα μετακομιζω και σημερα με πηραν τηλεφωνο απο την κοσμοτε και μου ειπαν πως το ραντεβου για την συνδεση ειναι στις 29/11.

Τους ειπα πως ειναι αδυνατο να μεινω 2 μηνες χωρις ιντερνετ επειδη απο εκει ειναι η δουλεια μου. Πηρα μια καπως τζενερικ απαντιση του στυλ θα σας βαλουμε σε μια λιστα και αν ακυρωθει καποιο ραντεβου θα σας παρουμε τηλεφωνο.

Ρωτω εγω τωρα, υπαρχει καποιος τροπος να το επισπευσουμε ολο αυτο? Το να τους παιρνω τηλεφωνο καθε μερα μια εγω μια ο συγκατοικος θα εχει καποιο αποτελεσμα? Η η λυση ειναι το wifi του γειτονα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikospatra93 είπε

Σε μια βδομαδα μετακομιζω και σημερα με πηραν τηλεφωνο απο την κοσμοτε και μου ειπαν πως το ραντεβου για την συνδεση ειναι στις 29/11.

Τους ειπα πως ειναι αδυνατο να μεινω 2 μηνες χωρις ιντερνετ επειδη απο εκει ειναι η δουλεια μου. Πηρα μια καπως τζενερικ απαντιση του στυλ θα σας βαλουμε σε μια λιστα και αν ακυρωθει καποιο ραντεβου θα σας παρουμε τηλεφωνο.

Ρωτω εγω τωρα, υπαρχει καποιος τροπος να το επισπευσουμε ολο αυτο? Το να τους παιρνω τηλεφωνο καθε μερα μια εγω μια ο συγκατοικος θα εχει καποιο αποτελεσμα? Η η λυση ειναι το wifi του γειτονα?

Τα ίδια και εγω στην Λάρισα , με ΚΟΣΜΟΤΕ ειναι γενικο το φαινομενο, εννοειται πηγα αλλου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...