Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια επιλογής κινητού!


abovethestars

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω κινητό πανω από 6" και με πολύ καλή μπαταρία (αρκετή διάρκεια) μέχρι 160. Είμαι ανάμεσα στα εξής:

Χiaomi redmi note 7

Xiaomi redmi Mi 8 Lite

Xiaomi redmi note 6 pro

Aν εχετε αλλα παρομοια να προτεινετε ειμαι ανοιχτη! Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, abovethestars είπε

Θελω κινητό πανω από 6" και με πολύ καλή μπαταρία (αρκετή διάρκεια) μέχρι 160. Είμαι ανάμεσα στα εξής:

Χiaomi redmi note 7

Xiaomi redmi Mi 8 Lite

Xiaomi redmi note 6 pro

Aν εχετε αλλα παρομοια να προτεινετε ειμαι ανοιχτη! Ευχαριστω!

Xiaomi mi a και από μένα 3 amoled οθόνη - stock android με αναβαθμίσεις 3 χρόνια καλή κάμερα ειδικά με gcam καλή μπαταρία εχιε γρήγορη φόρτιση αν πάρεις έξτρα φορτιστή και ωραίο χρώμα σαν κινητό (το λέω γτ είσαι κοπέλα) 

Επεξ/σία από kp1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν μπαταρία το mi a3 αντέχει η μπαταρία 1-2 μέρες με έντονη χρηση? Όταν λέτε θέλει έξτρα φορτιστή δηλαδή για την γρήγορη φόρτιση θέλει ειδικό φορτιστή;

Επιπλέον αξίζει λέτε να το πάρω η να περιμένω 1-2 μήνες μην βγει κανένα καλυτερο και καινούριο από xiaomi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, abovethestars είπε

Σαν μπαταρία το mi a3 αντέχει η μπαταρία 1-2 μέρες με έντονη χρηση? Όταν λέτε θέλει έξτρα φορτιστή δηλαδή για την γρήγορη φόρτιση θέλει ειδικό φορτιστή;

Επιπλέον αξίζει λέτε να το πάρω η να περιμένω 1-2 μήνες μην βγει κανένα καλυτερο και καινούριο από xiaomi?

Ένα μήνα έχει που βγήκε .Και σε στοκ android δεν θα βγει μέχρι του χρόνου νέο μοντέλο.  Εύκολα 1μισή μερα με έντονη χρήση .Ναι για fast charge θέλει φορτιστή  ειδικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...