Προς το περιεχόμενο

PUBG LITE


Filippos12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To pubg lite για PC ηρθε και στην Ευρωπη και πιο συγκεκριμενα και στην Ελλαδα . Προκειται για μια πιο ''ελαφρια'' εκδοση του γνωστου τιτλου και το βασικο χαρακτηριστικο του ειναι οτι τρεχει ακομη και στα πιο low-end pc με αρκετα χαμηλα specs . Η εκδοση lite ειναι δωρεαν απο τις 10 Οκτωβριου οποτε οποιος επιθυμει ας το κατεβασει ( δωρεαν παντα ) απο το παρακατω λινκ :

https://lite.pubg.com/

 

pubg lite pc.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Federacion είπε

Το μη lite δεν είναι δωρεάν; Σόρρυ είμαι άσχετος.

H κανονική έκδοση κοστίζει 30€ (15€ σε κάποια sales).

Εμένα η ερώτηση μου είναι, είναι η PC Version downgraded ή είναι η mobile έκδοση που την κάνανε port στο PC? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, spahar είπε

H κανονική έκδοση κοστίζει 30€ (15€ σε κάποια sales).

Εμένα η ερώτηση μου είναι, είναι η PC Version downgraded ή είναι η mobile έκδοση που την κάνανε port στο PC? 

Αυτό αν ξέρει κάποιος να διευκρινήσει.... γιατί η Mobile version ειναι crippled γεμάτη με bots

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, spahar είπε

H κανονική έκδοση κοστίζει 30€ (15€ σε κάποια sales).

Εμένα η ερώτηση μου είναι, είναι η PC Version downgraded ή είναι η mobile έκδοση που την κάνανε port στο PC? 

Οχι η εκδοση για κινητα δεν σχετιζεται με την Lite εκδοση για pc 

6 λεπτά πριν, pj2501 είπε

Αυτό αν ξέρει κάποιος να διευκρινήσει.... γιατί η Mobile version ειναι crippled γεμάτη με bots

Αυτο ισχυει αν και στο pc , επειδη το δοκιμασα κιολας το παιχνιδι , εκανα και ενα search σε forum , δεν εχει γνωστοποιηθει κατι περι αναμειξης bot στους κανονικους server

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεμάτο με bots είναι και το Lite δυστυχώς μόνο το 4ν4 αξίζει για ζέσταμα πριν πας και παίξεις το κανονικό PUBG.

Επεξ/σία από tehyoda
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, tehyoda είπε

Γεμάτο με bots είναι και το Lite δυστυχώς μόνο το 4ν4 αξίζει για ζέσταμα πριν πας και παίξεις το κανονικό PUBG.

Μεχρι τωρα που εχω παιξει γυρω στο τριωρο , δεν εντοπισα bots , αν εχεις εντοπισει ομως , τοτε ναι μπορει και να ισχυει

58 λεπτά πριν, okinakoto είπε

Εγώ που το κατέβασα πήγα να το κάνω install και μου έβγαλε μήνυμα το windows defender

Αυτο συμβαινει στην αρχη την πρωτη φορα πριν γινει download ο server . Δεν διατρεχεις κινδυνο παντως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Filippos12 είπε

Μεχρι τωρα που εχω παιξει γυρω στο τριωρο , δεν εντοπισα bots , αν εχεις εντοπισει ομως , τοτε ναι μπορει και να ισχυει

Αυτο συμβαινει στην αρχη την πρωτη φορα πριν γινει download ο server . Δεν διατρεχεις κινδυνο παντως 

Τα bots τα καταλαβαίνεις γιατί έρχονται δίπλα σου σε πυροβολούν μια δυο φορές και σου κάνουν ελάχιστο damage η αν τα δεις από μακριά και τα πετύχεις πάνε με τη μια prone δεν τα καταλαβαίνεις από τα ονόματα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, tehyoda είπε

Τα bots τα καταλαβαίνεις γιατί έρχονται δίπλα σου σε πυροβολούν μια δυο φορές και σου κάνουν ελάχιστο damage η αν τα δεις από μακριά και τα πετύχεις πάνε με τη μια prone δεν τα καταλαβαίνεις από τα ονόματα τους.

Nαι αυτο ισχυει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως δουλευει ακριβως το δωρεαν;

εννοω αμα κανεις account και πατησεις να το κατεβασεις μετα απτο account σου θα ειναι δωρεαν;

η αμα το κατεβασες το κατεβασες και τελος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...