Προς το περιεχόμενο

Αγορά smartphone max 250€


theoilia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από  Ελλάδα δύσκολο να έχεις επίσημη εγγύηση, από την άλλη μπορείς να το πάρεις από Amazon που έχει πολύ καλή εγγύηση

https://www.amazon.es/gp/offer-listing/B07X3WQXFH?tag=kimovil0a-21

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, chios είπε

άκυρα και τα δύο το ένα mtk (ούτε στον εχθρό μου) και το άλλο exynos .

mi A3 από μένα

Καταρχήν ο exynos είναι καλύτερος από τον 665 δεύτερον το mi A3 έχει απλή hd τρίτον από τα λίγα κινητά σε αυτή την τιμή με OIS στην καμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, billstamaniac είπε

Καταρχήν ο exynos είναι καλύτερος από τον 665 δεύτερον το mi A3 έχει απλή hd τρίτον από τα λίγα κινητά σε αυτή την τιμή με OIS στην καμερα

O exynos καλύτερος του 665 ; Από πού προκύπτει αυτό ; Σε ότι βίντεο έχω δει κ πιο αργο είναι    κ  κάνει reload όλες τις εφαρμογές . 

 

Επεξ/σία από vargas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελευταία ερώτηση προτού καταλήξω,αν ανέβω στα περίπου 300€ και κάνω την καρδιά μου πέτρα και αποδεχθώ μία λίγο μεγαλύτερη οθόνη αξίζει να κοιτάξω το xiaomi mi 8;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ραδιόφωνο δεν με νοιάζει,χωρίς sd νομίζω θα το καταφέρω,το audio jack ναι είναι θέμα αλλά από την άλλη έχει OIS που το mi 9 lite δεν έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, theoilia είπε

το ραδιόφωνο δεν με νοιάζει,χωρίς sd νομίζω θα το καταφέρω,το audio jack ναι είναι θέμα αλλά από την άλλη έχει OIS που το mi 9 lite δεν έχει.

Θα έχεις όμως μια μπαταρία για κλάματα. Κ όταν λεμε για κλάματα θα είσαι όλη μέρα με το φορτιστή στο χέρι. Είμαι παθών ..απο την χρηση του mi 8  κ πήγα στο Α3

Επεξ/σία από vargas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα η μπαταρία είναι ένα από τα μείον στο Mi8. Με δική μου μέτρια χρήστη με το WiFi συνέχεια όμως ανοιχτό την μια μέρα την βγάζω άνετα. Η χρήση είναι απλη browsing, YouTube, φωτογραφίες κτλ Βέβαια πάντα κοιτάω να μήν έχω 5 πράγματα μαζί ανοιχτά. Μόνο αυτά που με ενδιαφέρουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...