Προς το περιεχόμενο

[Ebay] Κουπόνι έκπτωσης 20% [ΤΕΛΟΣ]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, definitio είπε

Μεγάλη συσκευασία...προσωπικά θα το απέφευγα, πχ έστω οτι λόγω συνθηκών αποθήκευσης (υγρασία, έντομα) στον έμπορα ή σε ενδιάμεσο σταθμό, από κάποια μικρή τρυπούλα στη συσκευασία πιάνει σκόρο τροφίμων...μέχρι να το ανακαλύψεις μπορεί να περάσει αρκετός καιρός, να πετάξεις ένα μεγάλο μέρος, και να μην μπορείς να αποδείξεις αν η ζημιά έγινε/άρχισε πριν τη παραλαβή ή μετά.

Είναι 5 συσκευασίες του 1 kg.  Προσωπικά είναι η 4η φορά που παίρνω απο τον συγκεκριμένο πωλητή χωρίς κανένα πρόβλημα!

Επεξ/σία από achilles_g_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, kmarios είπε

Εμένα προσωπικά σε όλες τις αγορές του τελευταίου εξαμήνου, με Κινέζους πωλητές και χρήση κουπονιού έκπτωσης, δεν ήρθε τίποτα. Έχασα το χρόνο μου να ψάχνω πράγματα να αγοράσω και να ακολουθώ την διαδικασία refund. Οι υπόλοιπες αγορές, με Κινέζους πωλητές χωρίς εκ πτωτικό κουπόνι ήρθαν κανονικότατα. Συνεπώς από εμένα τέλος το ebay για αγορές από Κίνα.

ναι οκ "this time things will be different"

Σε εμένα έχουν έρθει κανονικότατα.

 

Thanks τον TS, τσίμπησα ένα PLA για τον 3d printer. 🤘 

 

Επεξ/σία από coffeex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jimmyl είπε

Εγραφε πουθενα οτι ηταν για περιορισμενο αριθμο χρησεων ;

Γραφεί στους όρους οτι ισχύει μέχρι αύριο βράδυ "or while supplies last". Λογικά εννοεί οτι έχει κάποιον αριθμό από χρήσεις ή κάποιο μέγιστο ποσό που θα δώσει σαν έκπτωση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, carolosjk είπε

Γραφεί στους όρους οτι ισχύει μέχρι αύριο βράδυ "or while supplies last". Λογικά εννοεί οτι έχει κάποιον αριθμό από χρήσεις ή κάποιο μέγιστο ποσό που θα δώσει σαν έκπτωση.

Αυτο για μεγιστο ποσο και για ποσο θα κρατησει  το ειδα , αλλα για μεγιστο αριθμο χρησεων δεν το καταλαβα , τελοσπαντων ,παει τωρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...