Προς το περιεχόμενο

Ανύπαρκτο service ASUS


Shorai

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον Μάρτιο είχα αγοράσει ένα laptop Asus από public. Την τελευταία εβδομάδα άρχισε να κάνει νούμερα και τελικά να μην ανοίγει καθολου. Το πήγα στο public και μου είπαν ότι το service είναι στην Πολωνία και ότι θα πάρει ένα μήνα για να έχω απάντηση. Είναι δυνατόν ;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Shorai είπε

Τον Μάρτιο είχα αγοράσει ένα laptop Asus από public. Την τελευταία εβδομάδα άρχισε να κάνει νούμερα και τελικά να μην ανοίγει καθολου. Το πήγα στο public και μου είπαν ότι το service είναι στην Πολωνία και ότι θα πάρει ένα μήνα για να έχω απάντηση. Είναι δυνατόν ;;;;;;;;

Θα ζητήσεις λάπτοπαντικατάστασης αφού η επισκευή θα διαρκέσει πάνω απο 2 βδομάδες, νομικά το δικαιούσαι.

Σε φίλο, απο πάμπλικ, για Asus λάπτοπ, του έδωσαν. Σαπάκι αλλά του έδωσαν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Shorai είπε

Τον Μάρτιο είχα αγοράσει ένα laptop Asus από public. Την τελευταία εβδομάδα άρχισε να κάνει νούμερα και τελικά να μην ανοίγει καθολου. Το πήγα στο public και μου είπαν ότι το service είναι στην Πολωνία και ότι θα πάρει ένα μήνα για να έχω απάντηση. Είναι δυνατόν ;;;;;;;;

ναι ωστοσο σου καλύπτουν μεταφορικα απο και προς εσενα. προσοχη αν εχεις βαλει δικη σου ραμ και σκληρο αφαιρεσε τα πριν το στειλεις αλλιως μπορει να βρουν γελοιες δικαιολογιες για να αποφυγουν εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, forgotten είπε

ναι ωστοσο σου καλύπτουν μεταφορικα απο και προς εσενα. προσοχη αν εχεις βαλει δικη σου ραμ και σκληρο αφαιρεσε τα πριν το στειλεις αλλιως μπορει να βρουν γελοιες δικαιολογιες για να αποφυγουν εγγυηση

Δεν έχει γίνει καμία παρέμβαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Sheogorath είπε

Θα ζητήσεις λάπτοπαντικατάστασης αφού η επισκευή θα διαρκέσει πάνω απο 2 βδομάδες, νομικά το δικαιούσαι.

Σε φίλο, απο πάμπλικ, για Asus λάπτοπ, του έδωσαν. Σαπάκι αλλά του έδωσαν.

Σωστό. Να προσθέσω οτι όχι μόνο δικαιούσαι αντικατάσταση, αλλά αντικατάσταση με minimum τις ίδιες δυνατότητες (ή καλύτερες φυσικά).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Stamer είπε

Σωστό. Να προσθέσω οτι όχι μόνο δικαιούσαι αντικατάσταση, αλλά αντικατάσταση με minimum τις ίδιες δυνατότητες (ή καλύτερες φυσικά).

Δεν είμαι σίγουρος για αυτό. Δεν θυμαμαι να το λέει στον νόμο. Μιλάω για προσωρινής αντικατάστασης πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...