Προς το περιεχόμενο

[Οθόνη] Asus ROG STRIX XG32VQ 488,82 με μεταφορικά @amazon.it (ΤΕΛΟΣ)


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτή που έχω εγώ δεν έχει hdr . Βεβαια hdr 400 είναι σαν μην έχει . 
Κατα αλλά  ίδια οθόνη είναι , στα υπόλοιπα χαρακτηριστικά είναι ίδια . 
 

Επεξ/σία από noFEARgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, matrixxx είπε

Προσφορες που ειναι καλες για εξω, για εδω με τα υπερογκα μεταφορικα του αμαζον σε οχι... "πουπουλενια" προιοντα, γινονται μετριοτατες και οριακες στο 10% απο την ντοπια κανονικη τιμη. Οποτε θα ελεγα να μην αντιγραφουμε απο ξενα σαιτς προσφορες αφου δεν εχουν καμια σχεση οι δυο τιμες. Των εκει - για μας. (431 vs 488)

Οριακή ως προς την τιμή αλλά απέχει παρασάγγας ως προς το after sales του Amazon. Κυρίως στο hardware αλλά και ειδικά στα monitors, είναι νόμος της αγοράς το ότι δεν αγοράζεις μόνο την συσκευή αλλά και την υποστήριξη μετά την πώληση και γι'αυτό θες να είναι άριστη. Η οποία στα "εδώ" μαγαζιά είναι μηδαμινή σχεδόν.

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
21 ώρες πριν, black66.gr είπε

Οριακή ως προς την τιμή αλλά απέχει παρασάγγας ως προς το after sales του Amazon. Κυρίως στο hardware αλλά και ειδικά στα monitors, είναι νόμος της αγοράς το ότι δεν αγοράζεις μόνο την συσκευή αλλά και την υποστήριξη μετά την πώληση και γι'αυτό θες να είναι άριστη. Η οποία στα "εδώ" μαγαζιά είναι μηδαμινή σχεδόν.

Δεν εχω παραλαβει ποτε μεταχειρισμενο προιον απο Ελληνικο μαγαζι ενω εχω πληρωσει καινουργιο, στο αμαζον εχει συμβει 2 φορες, οχι μονο σε μενα φυσικα, αλλα σε αρκετους. Και προιον εντελως χαλασμενο και αχρηστο, οχι απλα μεταχειρισμενο. Ταλαιπωρια, αναμονες, ξαναστειλε πισω, περιμενε την νεα αποστολη αλλες 20 μερες, περιμενε και την επιστροφη των μεταφορικων κλπ.

Αν ανοιγεις τωρα τετοια κουβεντα θα γεμισουν 3 σελιδες, οποτε μην ξεφυγουμε απο το θεμα που ειναι το συγκεκριμενο προιον.

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κανείς αυτή η οθόνη είναι συμβατή με όλες τις μητρικές παίζει ρόλο η κάρτα γραφικών πιο πόλυ? Γω έχω gtx 1660 ti και μητρική msi B450 pro. Για 2κ ρωτάω στο display port. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, areti gamer είπε

Παιδιά ξέρει κανείς αυτή η οθόνη είναι συμβατή με όλες τις μητρικές παίζει ρόλο η κάρτα γραφικών πιο πόλυ? Γω έχω gtx 1660 ti και μητρική msi B450 pro. Για 2κ ρωτάω στο display port. 

Δεν υπάρχει ασυμβατότητα με μητρικές η κάρτες γραφικών. Φτάνει να έχεις displayport.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γω έβαλα τη display port και ενώ φαίνονται κάτω τα κουτάκια στα έναρξη Windows Explorer κτλ από πάνω  η οθόνη είναι μαύρη και δεν φαίνεται κάτι . Πρέπει να επιλεξω αυτή την οθόνη ως βασικη γιατι έχω και μια ακόμα πιο μικρή?

Επεξ/σία από areti gamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...