Προς το περιεχόμενο

Όσο πιο οικονομικό κινητό γίνεται...


skoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, θα ήθελα τις προτάσεις σας για ένα όσο πιο οικονομικό κινητό γίνεται...Δεν συμπληρώνω φόρμα γιατί νομίζω δεν χρειάζεται...μοναδικές απαιτήσεις dual sim, αξιοπρεπή camera και χωρίς να είμαι 2 φορές την ημέρα με ένα φορτιστή...Τα τελευταία χρόνια χρησιμοποιώ ένα Lumia 435 😎😎 οπότε μπορείτε να καταλάβετε τις απαιτήσεις μου... Όμως φεύγω, τέλος του μήνα για Γερμανία (άρα η αγορά θα πρέπει να γίνει άμεσα ή θα περιμένω προσφορά σε blackfriday), οπότε θα χρειαστώ κάποιο κινητό για να έχω gps,μετάφραση κτλ και να "τρέχουν" χωρίς προβλήματα εφαρμογές fb,viber,skype κτλ...έχω ως πρώτη επιλογή Mi A3 😍😍 το οποίο πιστεύω θα με καλύψει για 5ετία αλλά η τιμή (περίπου 170euro) είναι απαγορευτική...οπότε ως εναλλακτική έχω Motorola Moto G6 Dual (32GB) στα 120euro να προχωρήσω; να περιμένω; ή υπάρχει κάποια άλλη πρόταση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλε πάρε xiaomi mi a3 έστω λίγων ημερών από εδώ στα 140 το βρίσκεις να βρεις την υγεία σ για χρόνια και με φοβερή μπαταρία. Αλλιώς xiaomi redmi note 7 πάλι με λιγότερα λεφτά ημερών από εδώ.. 

Επεξ/σία από kp1
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...