Προς το περιεχόμενο

Κάρτα sim για δεδομένα μονο


gto234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρέθηκε η λύση, έβαλα ένα χαρτάκι πίσω απο τη sim και έτσι έκανε πιο καλή επαφή εσωτερικά και έπαιξε.

Άρα δεν έχουν αλλάξει οι sim απλά τις κάνανε λίγο πιο λεπτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Επισκέπτης
6 ώρες πριν, liakjim είπε

Ποια κάρτα δίνει σήμερα τα περισσότερα gb με το μικρότερο κόστος;

Giga Wifi on the spot, 10€ 40GB.

Αν αγοράσεις το ίδιο πακέτο πριν τη λήξη του, προστιθενται

Μήπως να γίνει επσημασμενο και να έχουμε εδώ τις προσφορές μόνιμες και προσωρινές για δεδομένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, cacofonix-3 είπε

Giga Wifi on the spot, 10€ 40GB.

Αν αγοράσεις το ίδιο πακέτο πριν τη λήξη του, προστιθενται

Μήπως να γίνει επσημασμενο και να έχουμε εδώ τις προσφορές μόνιμες και προσωρινές για δεδομένα;

Να ρωτήσω.  Ένας φίλος μου , μου είπε ότι η συγκεκριμένη sim έχει κλειδωμένο τη δυνατότητα να το έχεις σαν hotspot το κινητό αναγκάζοντας σε να αγοράσεις τη συσκευουλα. Ξέρεις κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
16 λεπτά πριν, liakjim είπε

Να ρωτήσω.  Ένας φίλος μου , μου είπε ότι η συγκεκριμένη sim έχει κλειδωμένο τη δυνατότητα να το έχεις σαν hotspot το κινητό αναγκάζοντας σε να αγοράσεις τη συσκευουλα. Ξέρεις κάτι;

Καμμία σχέση. Και σε κινητό δουλεύει και σε MiFi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/7/2021 στις 2:26 ΜΜ, cacofonix-3 είπε

Καμμία σχέση. Και σε κινητό δουλεύει και σε MiFi

εγω να ρωτησω κατι . εχω το Mifi vodafone και θελω να μαθω αν βαλω sim cosmote θα δουλεψει? κατι μου ειπαν απο την vodafone οτι δεν ειναι κλειδωμενο το mifi και οτι απλα πρεπει η cosmote να μου δωσει τα apn settings  . γνωριζεισ κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, maverik13 είπε

εγω να ρωτησω κατι . εχω το Mifi vodafone και θελω να μαθω αν βαλω sim cosmote θα δουλεψει? κατι μου ειπαν απο την vodafone οτι δεν ειναι κλειδωμενο το mifi και οτι απλα πρεπει η cosmote να μου δωσει τα apn settings  . γνωριζεισ κατι?

 

1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, maverik13 είπε

αρα αν βαλω αυτα τα sett θα δουλεψει? εντωμεταξυ δεν θελει username kai password Οπως στην voda?

Οι ρυθμίσεις είναι μέσα από το mifi της Vodafone για cosmote… οπότε λες να μην δουλέψει σε εσένα…;;;;;

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreas1gr είπε

Οι ρυθμίσεις είναι μέσα από το mifi της Vodafone για cosmote… οπότε λες να μην δουλέψει σε εσένα…;;;;;

https://prnt.sc/1ing2pu

εμενα ετσι ειναι μεσα . δεν βρισκω καπου να βαλω τον αριθμο ipv4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα στο forum και sorry αν είμαι off topic.. Κάρτα sim data της vodafone που λειτουργούσε κανονικά μέχρι χθες σε tablet (κάρτα και δώρο το tablet τα είχα πάρει πακέτο πριν χρόνια), δεν λειτουργεί από τη στιγμή που την τοποθέτησα σε κινητό (Χiaomi redmi 9T). Έχω κάνει πιστεύω όλες τις ρυθμίσεις και επανεκκίνηση αλλά τπτ. Σημειώνω ότι το τηλέφωνο αναγνωρίζει την κάρτα, απλά δεν έχω δεδομένα. Καμιά ιδέα ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...