Προς το περιεχόμενο

OnePlus 7 Pro vs Apple Iphone XS


thessalonikios17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε ολα τα καλα παιδια.

Ποια απο τις 2 προαναφερομενες συσκευες προτεινετε για ενα overall everyday use τηλεφωνο;

Οι κυριες χρησεις που κανω ειναι να βλεπω πολλες σειρες και να ακουω πολυ μουσικη και βγαζω φωτογραφιες καποιες φορες στην δουλεια (πρεπει να εχω καλη καμερα λογο του οτι βγαζω φωτογραφιες τις κουζινες που μονταρουμε γιατι τα ανεβαζουμε στην σελιδα της επιχειρησης). 

Επισης θελω να εχει και καλη μπαταρια, να κραταει μια μερα οσο ναναι..

Παιχνιδια σπανια προς ποτε, δεν παιζω ποτε παιχνιδια στο κινητο. Απο μεσα κοινωνικης δικτυωσης απλα για να επικοινωνω και να περναει η ωρα, δεν ειμαι τιποτα instagrammer και δεμ ξερω και γω τι, ισως κανω κανα story που και που 😂

Αυτα ρε μαγκες μου. Να επισημανω οτι και τις 2 συσκευες στην ιδια τιμη μπορω να τις παρω, γιαυτο ειμαι σε αυτο το διχασμο. 

Ευχαριστω εκ των προτερων. 

#Peace

Επεξ/σία από thessalonikios17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ακούς μουσική κατεβασμένη από YouTube/internet είναι μονόδρομος το OnePlus αν χρησιμοποιείς το YouTube/Spotify και άλλες υπηρεσίες τότε μπορείς και το iPhone και τα δύο φανταστικές συσκευές σίγουρα εγώ θα διάλεγα iPhone γιατί έχει φλατ οθόνη και σίγουρα θα βοηθάει και στις σειρές που θα βλέπεις αλλά να σου απαντήσουν και τα άλλα παιδιά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...