Προς το περιεχόμενο

Αγορα pc 750-900€


lp_fan_1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα θα ηθελα τα φωτα σας.. Θελω να στησω ενα σοβαρο gaming pc(οσο γινεται) με λεφτα απο 750 εως 900 αντε max 950(μαζι με τα μεταφορικα).. Παιχνιδια που θελω να παιζω άνετα ειναι κυριως pubg, cs battelefield και μετα εχει Θεος, βλεπουμε😛

 

 

Ξεχασα να προσθεσω οτι τα λεφτα αυτα τα δινω καθαρα για τον πυργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα.

Σε αυτό το χρηματικό όριο, θα σου πρότεινα τα παρακάτω κομμάτια όσον αφορά στον πύργο.

Από kavatza.gr, σύνολο βγαίνουν στα 910€  χωρίς τα μεταφορικά.

kavatzaaa.png.49d1970efd34ecd2df736f0c1510631b.png

 

Υ.Γ. Πέραν αυτού όμως, αν δεν έχεις ήδη - προσπάθησε να βάλεις στην άκρη ένα 200άρι να αγοράσεις και μια 144hz οθόνη - γιατί, ειδικά στα παιχνίδια που θέλεις να παίζεις (ακόμη και με την 1660ti με ανάλογη ρύθμιση στα γραφικά) θα το ευχαριστηθείς πολύ καλύτερα το παιχνίδι σου. Δες αυτή : https://www.msystems.gr/index.php?category=2323&product=28732

Επεξ/σία από jeandoumpier
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελεια! Καταρχην ευχαριστω για την αμεση απαντηση.. 2 ερωτησεις εχω.. Σκληρο δισκο παιζει να εχω τον ίδιο.. Αν οχι τι να πρεπει να προσεξω σε περιπτωση που ειναι διαφορετικος(αναφερομαι στην συμβατότητα).. Και δευτερον ειχα τσεκαρει την αλλη καρτα γραφικων 1660Ti Oc της gigabyte απλα δεν εγραφε windforce.. Βλεπω υπαρχει μια διαφορα τιμής.. Ποια η διαφορα μεταξυ των δυο καρτων? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισορροπημένη η σύνθεση του jean. Στα 950 νομίζω χωράει η 2060 super η 5700xt εφόσον έχεις και ήδη μηχανικό. Συμβατός είναι οποιο μοντέλο κι αν έχεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...