Προς το περιεχόμενο

Κουπόνι eBay


petroschelsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το μέιλ μου ήρθε οπότε πιστεύω θα είναι ξεχωριστός για τον καθένα. Γράφει μέχρι 31/10 αλλά στο λογαριασμό το εμφανίζει κανονικά

Screenshot_2019-11-03-11-47-18-029_com.android.chrome.png

Επεξ/σία από petroschelsea
Διόρθωση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το εδωσε μονο σε 1 λογιαριασμο που δεν ειχα τα κανω αγοραρες πανω απο εναν χρονο, επισης οταν πηγα το '' My Ebay " ειδα κουπονι που ελεγε " 5$ off 5.01$ " 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε φτάνει που έχει χαλάσει τόσο πολύ το ebay, δε δίνει και κουπόνια πλέον σε όλους εμάς που αγοράζουμε έστω και μια στο τόσο. Δίνει μόνο σε νεκρούς λογαριασμούς πλέον για να τους φέρει πίσω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το αφησα κανενα 3ωρο μπας και κανεις επιβεβαιωσει το απιθανο σεναριο. Δεν βλεπω κατι τετοιο.

Ειχα λαβει και εγω ενα τετοιο πριν 15-20 μερες περιπου, σε λογαριασμο που ειχα καιρο να αγορασω. Ειναι προσωποποιημενα κουπονια και μαλιστα δεν ηταν για ολα τα προιοντα, αλλα για συγκεκριμενης (με αρκετα ομως πραγματα) λιστας.

Δεν ειχε τιποτα απο πραγματα που ηθελα να αγορασω. Πηρα 2 πραγματακια που "δεν ηθελα" για να μην παει χαμενο (2 χαμπακια usb με διακοπτακια). Ολες τις αλλες φορες με κουπονια του ebay ή εριχναν ακυρο οι πωλητες ή δεν παρελαβα ποτε. Ελπιζω αυτη τη φορα να γινει η εκπληξη και να παραλαβω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...