Προς το περιεχόμενο

Mi9T clone στα 190 δολάρια, μήπως είναι απάτη;


Alex Chalkidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διστάζω να το παραγγείλω γιατί δεν μου φαίνονται πολύ σόι.  Είναι ακριβές αντίγραφο του 9t pro της xiaomi στα μισά λεφτά.  Επίσης δεν έχω ιδέα από αναβαθμίσεις αν θα παίζει και πως.

https://gonoos.com/products/privilege-snapdragon-855-plus-mobile-phone-6-39-inch-amoled-48mp-triple-cameras-4000mah?fbclid=IwAR1P5LTRd2ur_4r1IJr3rpuhdcqPH53U8hGlQgjfRHqXBKyl1FKCp0OtIqI

Όποιος ξέρει κάτι ευπρόσδεκτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν γίνεται να έχει το ίδιο hardware με τα γνήσια και να είναι στην μισή τιμή.. Για να φτάσει αυτή την τιμή τόσο λίγο σίγουρα το hardware είναι ότι νανε μέσα.. 

Επεξ/σία από Antreas von
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγαινε πάρε άμα είναι ένα redmi note 7..... καλύτερη αγορα θα ειναι από αυτό το σαπάκι...

Και τα ρέστα σε σουβλάκια

Αλλιώς περίμενε black friday και cyber monday και ίσως με λίγα παραπάνω βρεις το γνήσιο

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειναι απατη στο λεει ξεκαθαρα οτι ειναι κλωνος. Ισως ακριβωτερο απο οτι υα επρεπε γιαβτην υλοποιηση αλλα θα πουλας μουρη...και αυτο κοστιζει. Αν σε κανει να αισθανεσαι καλα αγορασε το....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Alex Chalkidis είπε

Το έχω δει έκτοτε σε πολλά σάιτ.  Υποψιάζομαι ότι απλά το εργοστάσιο της xiaomi παράγει και μερικές χιλιάδες έξτρα ακριβώς ίδια.

Τι άλλο θα ακούσουμε;

Αγορασε το τότε ,τι το ψάχνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Alex Chalkidis είπε

Το έχω δει έκτοτε σε πολλά σάιτ.  Υποψιάζομαι ότι απλά το εργοστάσιο της xiaomi παράγει και μερικές χιλιάδες έξτρα ακριβώς ίδια.

Αυτο ειναι σιγουρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε είτε είναι απάτη και δεν έχει τον 855 είτε αποτελεί μια ενδιαφέρουσα επιλογή αλλά με ρίσκο ως προς τα υπόλοιπα που δεν δεσμεύεται απο τα specs (πχ ποιότητα κατασκευής, οθόνης, λογισμικό, ηχεία, δαχτυλικο κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν είμαι ειδικός ούτε ήρθα να κάνω τον έξυπνο.  Απλά ρώτησα αν έχει παραγγείλει κανείς από αυτό το site μήπως το ρισκάρω για να μάθουμε όλοι τι παίζει γιατί πιστεύω έχει ενδιαφέρον η περίπτωση.  Είναι αξιοπερίεργο που λέει  MIUI πάντως.

Επίσης περίεργο ότι δεν βλέπω να το αναφέρουν άλλα φόρουμε ή σελίδες κάπου online.  Μόνο αυτό εδώ έχω βρει κάπως σχετικό με κάποιους προβληματισμούς 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν δυο νέα στοιχεία, έστειλα email σε δυο από αυτές τις εταιρείες.

Η μία απάντησε "yes" στο ερώτημα "Είναι ίδιο με το Xiaomi αυτό?" και η άλλη είχε email που δεν ισχύει και έκανε bounce

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...