Προς το περιεχόμενο

Παραγγελία από amazon.de


cumulus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ηρθε email το προηγουμενο Σαββατο οτι η παραγγελια σταλθηκε μεσω του Γερμανικου Ταχυδρομειου .Απο το προηγουμενο Σαββατο εχει κολλησει στο " Package has shipped " Στο site του Γερμανικου Ταχυδρομειου απλα βλεπω οτι το πακετο εφτασε σε αυτους.Ξερω οτι το πακετο ερχεται με φορτηγο αλλα τις αλλες φορες εβλεπα πχ οτι εφυγε απο το ταχυδρομειο.Επικοινωνησα με το αμαζον και μου λενε οτι μαλλον η ετικετα ειναι κατεστραμενη αλλα θα ερθει!! Τωρα πως θα ερθει αμα ειναι κατεστραμενη η ετικετα αγνωστο.

Εχει κανεις παρομοια εμπειρια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, cumulus είπε

Μου ηρθε email το προηγουμενο Σαββατο οτι η παραγγελια σταλθηκε μεσω του Γερμανικου Ταχυδρομειου .Απο το προηγουμενο Σαββατο εχει κολλησει στο " Package has shipped " Στο site του Γερμανικου Ταχυδρομειου απλα βλεπω οτι το πακετο εφτασε σε αυτους.Ξερω οτι το πακετο ερχεται με φορτηγο αλλα τις αλλες φορες εβλεπα πχ οτι εφυγε απο το ταχυδρομειο.Επικοινωνησα με το αμαζον και μου λενε οτι μαλλον η ετικετα ειναι κατεστραμενη αλλα θα ερθει!! Τωρα πως θα ερθει αμα ειναι κατεστραμενη η ετικετα αγνωστο.

Εχει κανεις παρομοια εμπειρια;

Υπομονή. Θέλει κάμποσες μέρες, είναι αργή διαδικασία μεταφοράς (οδική)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, spartak1 είπε

Υπομονή. Θέλει κάμποσες μέρες, είναι αργή διαδικασία μεταφοράς (οδική)

Το ξερω αυτο αφου εχω παραγγειλει και αλλες φορες.Με ανησυχει η αδυναμια tracking αφου αλλες φορες εβλεπα οτι το δεμα εφυγε.Αυτο εδω και 10 ημερες εμφανιζεται οτι ειναι στο Γερμανικο ταχυδρομειο ακουνητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...