Προς το περιεχόμενο

usb καλώδιο φωτογραφικης


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω μια φωτογραφική της SONY,και έχω χάσει το usb καλώδιο.Πηγα στο Κωτσόβολο αλλά μου είπαν ότι δεν έχουν.Που μπορώ να βρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οπως ειπαν και τα παιδια, για ποια μηχανη μιλαμε?

Εκτος απο ελαχιστες εξαιρεσεις 99% ειναι ενα κοινο micro USB.

Θα βρεις στο πλαισιο, στο eshop, σε κανενα μαγαζι με ηλεκτρονικα της γειτονιας, η αν θες ξαναπας στον Κωτσοβολο και του λες:

Ενα καλωδιο κινητου τηλεφωνου παρακαλω.....

Βεβαια αν βαριεσαι τα παραπανω ριξε μια ματια στο σπιτι σου. Ολο και καποιο θα βρεθει απο καποια "δευτερη" τηλεφωνικη συσκευη ;)

Επεξ/σία από allpaple
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Talepwros είπε

Δεν θα το πιστέψεις αλλα θα βοηθουσε απίστευτα αν εβαζες μια φωτο απο το βυσμα πανω στη μηχανή. 

Πήγα με την φωτογραφική ξέρεις,και μου είπαν ότι δεν έχουν επειδή είναι παλιό μοντέλο,λάθος μου που δεν το ανέφερα στο κείμενο.Καλο είναι να μην είσαι τόσο ειρωνικος γενικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Marimar14 είπε

Πήγα με την φωτογραφική ξέρεις,και μου είπαν ότι δεν έχουν επειδή είναι παλιό μοντέλο,λάθος μου που δεν το ανέφερα στο κείμενο.Καλο είναι να μην είσαι τόσο ειρωνικος γενικα.

Καλημέρα, 

μπορει όντως να ήμουν λιγο ειρωνικός παραπανω αλλα πρεπει και εσυ να δινεις καποια στοιχεια για να μπορει καποιος να σε βοηθησει.

Τι επρεπε να κανω, να βαλω 7 μοντελα Σονυ και 4 καλωδια και να σε ρωταω "μήπως είναι αυτό";; 

Αν ειχες βαλει μια φωτο απο το βυσμα ή το μοντέλο της μηχανής θα ειχες μια απάντηση σε πεντε λεπτα. Μπορει να ειχα και καλωδιο να σου δωσω. 

Μπορει εσυ απλα να ξεχαστηκες αλλα ξέρεις ποσες φορες εδω μεσα καποιος ανοίγει ενα θεμα και εμεις πρέπει να του κάνουμε συνέντευξη για να τον βοηθήσουμε και αυτος βαριεται; 

Στο θεμα μας, μαλλον το καλωδιο ειναι mini USB. Αν μπορεις πες μας το μοντέλο της μηχανης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Marimar14 είπε

Έχω μια φωτογραφική της SONY,και έχω χάσει το usb καλώδιο.Πηγα στο Κωτσόβολο αλλά μου είπαν ότι δεν έχουν.Που μπορώ να βρω;

   Έχετε μια φωτογραφική της  Sony , πείτε μας ποια ακριβώς μηχανή είναι , καλημέρα σας , είμαστε σε αναμονή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, babisskg είπε

   Έχετε μια φωτογραφική της  Sony , πείτε μας ποια ακριβώς μηχανή είναι , καλημέρα σας , είμαστε σε αναμονή .

Sony Cybershot DSC-W180 10.1MP 

3 ώρες πριν, Talepwros είπε

Καλημέρα, 

μπορει όντως να ήμουν λιγο ειρωνικός παραπανω αλλα πρεπει και εσυ να δινεις καποια στοιχεια για να μπορει καποιος να σε βοηθησει.

Τι επρεπε να κανω, να βαλω 7 μοντελα Σονυ και 4 καλωδια και να σε ρωταω "μήπως είναι αυτό";; 

Αν ειχες βαλει μια φωτο απο το βυσμα ή το μοντέλο της μηχανής θα ειχες μια απάντηση σε πεντε λεπτα. Μπορει να ειχα και καλωδιο να σου δωσω. 

Μπορει εσυ απλα να ξεχαστηκες αλλα ξέρεις ποσες φορες εδω μεσα καποιος ανοίγει ενα θεμα και εμεις πρέπει να του κάνουμε συνέντευξη για να τον βοηθήσουμε και αυτος βαριεται; 

Στο θεμα μας, μαλλον το καλωδιο ειναι mini USB. Αν μπορεις πες μας το μοντέλο της μηχανης. 

Sony Cybershot DSC-W180 10.1MP 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Marimar14 είπε

Sony Cybershot DSC-W180 10.1MP 

Sony Cybershot DSC-W180 10.1MP 

  Πολύ ωραία , θα ψάξω κι' εγώ μήπως βρω κάτι ώστε να σας βοηθήσει εύκολα και γρήγορα .

   Κυκλοφορεί και στην ελληνική αγορά απ' ότι βλέπω με κόστος γύρω στα 12 ευρώ , πολύ φθηνότερα στο eBay φυσικά με ανάλογο χρόνο παράδοσης , αν δεν βιάζεστε .

 

Επεξ/σία από babisskg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλα, αυτο βρηκες να χασεις!?!?

Πλακα κανω :D

Ειναι το τυπικο uc-e6,  το οποιο θα βρεις σε ενα σκασμο φωτογραφικες Nikon, Fuji, Kodak, Olympus κλπ κλπ.

Θα το βρεις σε ολα τα φωτομαγαζα. Αν δεν θες και αγαπας προιοντα απο τα βαθη της Κινας με αναλογες τιμες, δες την παρακατω  διευθυνση.

https://cosmomarket.gr/index.php?p=4&item_id=286022&check=gglsh__9check&skr=gglsh&cat_id=000502310753&gclid=EAIaIQobChMIz4a5mcTV5QIVyLHtCh1csgbiEAYYASABEgLa4PD_BwE

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...