Προς το περιεχόμενο

Χρειάζομαι βοήθεια για αγορά σταθερού υπολογιστή


Κελεπούρι

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά !  Ο πυργος ειναι για εναν θειο μου [λιγο μεγαλο σε ηλικια επειδη δεν ξερει απο αυτα ειπε σε εμενα τεσπα ] .

Ποσο : 500 ευρώ

Χρήση : Πλοήγηση στο διαδίκτυο , σειρες ταινιες ποκερ και κανα παιχνιδι  [ far cry  ,cs go ]

Ειδικα προγραμματα : Κανενα

Δεν θα χρειαστει οθονη ουτε τιποτα αλλο !

Περιοχη Αθηνα ,γνωσεις για συναρμολογηση και windows καμια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καμια βοηθεια εδω ; Με 500 ευρω κανα πυργο για μονιμη χρηση χωρις αναβαθμιση στο μελλον ,για οθονη δεν ξερω ποια εχει δεν πειραζει πειτε κατι οποιος μπορει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μπορω να αλλαξω μονο τη μητρικη και να βαλω τη Asrock b450m - Pro4 και τα αλλα να τα αφησω ως εχουν ?  Το θελω αυτο γιατι αυτην εχω εγω και μεχρι τωρα ειναι αψογη αυτη που μου εβαλες δεν μου πολυαρεσε οπτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/11/2019 στις 2:46 ΠΜ, Κελεπούρι είπε

Καλησπέρα παιδιά !  Ο πυργος ειναι για εναν θειο μου [λιγο μεγαλο σε ηλικια επειδη δεν ξερει απο αυτα ειπε σε εμενα τεσπα ] .

Ποσο : 500 ευρώ

Χρήση : Πλοήγηση στο διαδίκτυο , σειρες ταινιες ποκερ και κανα παιχνιδι  [ far cry  ,cs go ]

Ειδικα προγραμματα : Κανενα

Δεν θα χρειαστει οθονη ουτε τιποτα αλλο !

Περιοχη Αθηνα ,γνωσεις για συναρμολογηση και windows καμια

Ο μεγάλος σε ηλικία θείος παίζει far cry και cs go ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει 50αρης ειναι βασικα εγω τα εβαλα ενδεικτικα τα παιχνιδια γιατι μου ειπε το θελει και για games περα απο ποκερ  !τωρα η Asrock B 450m Pro 4 συμβαδιζει με τα αλλα που ειπε το παληκαρι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Κελεπούρι είπε

νταξει 50αρης ειναι βασικα εγω τα εβαλα ενδεικτικα τα παιχνιδια γιατι μου ειπε το θελει και για games περα απο ποκερ  !τωρα η Asrock B 450m Pro 4 συμβαδιζει με τα αλλα που ειπε το παληκαρι ?

Ναι κομπλε ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Κελεπούρι είπε

νταξει 50αρης ειναι βασικα εγω τα εβαλα ενδεικτικα τα παιχνιδια γιατι μου ειπε το θελει και για games περα απο ποκερ  !τωρα η Asrock B 450m Pro 4 συμβαδιζει με τα αλλα που ειπε το παληκαρι ?

Επειδή τα παιχνίδια που ανέφερε ο θείος σου κατά πάσα πιθανότητα θα είναι τύπου farmville θα σου πρότεινα να μην κάνεις το επιπλέον έξοδο της κάρτας γραφικών και να του βάλεις έναν 3200G ή έστω τον 3400G και θα είναι μια χαρά.
Και ο 2600 που σου πρότειναν overkill είναι για τις ανάγκες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, daredevil1 είπε

Ο 3400g έχει vega 11, γραφικά επιπέδου gt 1030. Λογικά για απλά games θα είναι μια χαρά.

Το budget του ειναι 500 ομως οποτε το γεμισα, στο κατω κατω θα ειναι κατι που θα του κρατησει 

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GT-1030-vs-AMD-RX-570/m283726vs3924 

η 570 ειναι 220% ανωτερη της 1030

Επεξ/σία από Nero55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...