Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα στο fb


gk2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας. Πριν λίγες μέρες προσπάθησα να ανοίξω λογαριασμό Fb. Tον άνοιξα από τον χώρο της δουλειάς μου κι από κοινόχρηστο υπολογιστή. Μια μέρα πριν από τον ίδιο υπολογιστή μια φίλη μου λόγω του ότι θα  έφευγε για εξωτερικό και βαρέθηκε το fb, έκλεισε έναν λογαριασμό που είχε. Δηλαδή ζήτησε οριστική διαγραφή του. Εγώ από τον ίδιο υπολογιστή προσπάθησα να ανοίξω δικό μου λογαριασμό  και μόλις τον έφτιαξα και πήγα να κάνω προσθήκη φίλων με μπλόκαρε και μου ζήτησε ταυτοποίηση μέσω φωτογραφίας. Την έστειλα. Με μπλόκαρε και πάλι και μετά από 24 ώρες με απενεργοποίησε. Ξαναπροσπάθησα και έφτιαξα από την αρχή άλλες δύο φορές. Με μπλοκάρει συνέχεια, στέλνω φωτογραφία όπως μου ζητάει και μετά από 24 ώρες με απενεργοποιεί γράφοντας ότι έχω παραβιάσει τους όρους. Μα γιατί; Εγώ πρώτη φορά ασχολήθηκα με fb και τα στοιχεία που δίνω είναι αληθινά. Είμαι εκπαιδευτικός και απλά το θέλω για να μπαίνω να χαζεύω. Δεν υπάρχει δηλαδή ποτέ τρόπος να αποκτήσω δικό μου λογαριασμό; Απογοητεύτηκα πλήρως και θεωρώ ότι είναι άδικο γιατί εγώ χρησιμοποιώ τα κανονικά μου στοιχεία. Δεν κάνω κάτι λάθος. Βοηθείστε με αν κάποιος ξέρει....Σας ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, gk2 είπε

από κοινόχρηστο υπολογιστή

Μην χρησιμοποιείς κοινόχρηστους υπολογιστές, για αυτο σε μπλοκάρουν, μετα δεν ειναι και ασφαλές οχι για το φουβου αλλα για ολα τα accounts σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...