Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Google Pay σε Redmi Note 8 Pro


jkainmosni

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, 

Πρόσφατα αγόρασα το κινητό του τίτλου. Ενώ διαφημίζεται να υποστηρίζει G Pay, στο play store δεν το εμφανίζει και αν πατήσω στο link από τη σελίδα της εφαρμογής προς το play store μου λέει πως δεν είναι διαθέσιμη για τη συσκευή μου.. 

Βοήθεια?

Screenshot_2019-11-09-23-04-09-282_com.android.vending.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχα. Δεν το ήξερα.. 

Παρόλα αυτά, εγώ σαν χρήστης πχ θα ταξιδέψω σε χώρα που θεωρητικά υποστηρίζει το app (UK). 

Θα το κατεβάσω εκεί και όλα καλά? Αν ναι τότε γυρνώντας, το app θα απεγκατασταθει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jkainmosni είπε

Αχα. Δεν το ήξερα.. 

Παρόλα αυτά, εγώ σαν χρήστης πχ θα ταξιδέψω σε χώρα που θεωρητικά υποστηρίζει το app (UK). 

Θα το κατεβάσω εκεί και όλα καλά? Αν ναι τότε γυρνώντας, το app θα απεγκατασταθει? 

Θα βάλεις χωρα το  UK στο  play store,νομίζω ότι δεν μπορείς να κάνεις αλλαγες  στην χωρα αν δεν περάσουν 90 μέρες,αστο έτσι ,τι σε πειράζει;Τιποτα δεν βγει  απο την συσκευή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, jkainmosni είπε

Καλησπέρα, 

Πρόσφατα αγόρασα το κινητό του τίτλου. Ενώ διαφημίζεται να υποστηρίζει G Pay, στο play store δεν το εμφανίζει και αν πατήσω στο link από τη σελίδα της εφαρμογής προς το play store μου λέει πως δεν είναι διαθέσιμη για τη συσκευή μου.. 

Βοήθεια?

Screenshot_2019-11-09-23-04-09-282_com.android.vending.jpg

Μπορείς να δεις αυτόν τον αναλυτικό οδηγό https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/13780-Πως-να-εγκαταστήσετε-το-Google-Play-Store-σε-οποιαδήποτε-συσκευή-Xiaomi-βήμα-προ/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...