Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιζει στο σκρουτζ msi duke απο αύριο διαθέσιμες (ελάχιστα κομάτια λέει) στην εκπληκτικη τιμή των 940€

 

edit 30 λεπτα αργοτερα : της εβγαλε κιόλας μαλλον ξεπούλησε? καλοριζικη στα παιδια που έδωσαν 940€  🤪

Επεξ/σία από valantis123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα πρώτα αποτελέσματα στο Blender Cycles για την 3090 είναι εδώ, τόσο σε Cuda οσο και σε Optix

Πάνω από 2 φορές πιό γρήγορη από την Titan RTX σε Optix και περίπου 2 φορές πιό γρήγορη σε Cuda, στο Pavillon Barcelona Bench. Σε σχέση με την 3080 είναι 20% πιό γρήγορη και σε Cuda και σε Optix.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, valantis123 είπε

παιζει στο σκρουτζ msi duke απο αύριο διαθέσιμες (ελάχιστα κομάτια λέει) στην εκπληκτικη τιμή των 940€

edit 30 λεπτα αργοτερα : της εβγαλε κιόλας μαλλον ξεπούλησε? καλοριζικη στα παιδια που έδωσαν 940€  🤪

Duke?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Duke?

Οοps ventus ενοουσα έχω μεινει στην προηγουμενη  γενιά... αφου καινουργια δεν έχουμε δει ακομα.. 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω αν δω αν θα έχετε ίδια γνώμη για την πρόσφατη κάρτα που ανέβηκε στο insomnia με 950 ευρώ με την γνώμη που έχετε για τα καταστήματα και τις εξωφρενικές τιμές. 

 

spacer.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Sakiz105 είπε

θέλω αν δω αν θα έχετε ίδια γνώμη για την πρόσφατη κάρτα που ανέβηκε στο insomnia με 950 ευρώ με την γνώμη που έχετε για τα καταστήματα και τις εξωφρενικές τιμές. 

spacer.png

scalpers υπαρχουν παντου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...